V desátém kole muži narazí na mladý Tatran Střešovice

neděle 3.11.2019 | Týna Zíková |  

Minulý víkend odehrály týmy nejvyšší mužské soutěže dvojkolo! Tento víkend si ale opět trochu odpočinou, protože je čeká pouze desáté kolo Superligy. FBC ČPP Ostrava se znovu představí na domácí palubovce proti dalšímu pražskému celku, kterým tentokrát bude Tatran Střešovice. Oba týmy dělí v tabulce nejvyšší mužské soutěže pouze jeden bod.

V desátém kole muži narazí na mladý Tatran Střešovice

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Úvod sezóny se mužům vůbec nevydařil. Nyní se ale karta obrátila a muži si připsali dvě vítězství nad nováčky soutěže, následně těsně porazili Bohemians a dobře rozehraný duel s Chodovem došel až do nájezdů. Muži se tak v tabulce s jedenácti body posunuli na sedmou příčku.

Týmovou statistiku vede s patnácti kanadskými body Michal Sládek. S jedenácti body ho pronásleduje kapitán Jan Daniš a nejproduktivnější trojici uzavírá s devíti body Matyáš Šindler.

Tatran Teka Střešovice
Tatran je na tom zatím podobně jako domácí celek. Z devíti utkání vyhrál pouze tři. Tatran se tak s desíti body nachází na desáté příčce nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku hostujícího celku vede s dvanácti body kapitán Filip Langer. Jeden bod za ním se nachází Jonáš Kreysa a nejlepší trojici uzavírá s deseti body Milan Meliš.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Tatran 8:1
Tatran - Ostrava 3:4

FBC ČPP Ostrava vs. Tatran Teka Střešovice | 3.11.2019 | 18:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

10.kolo

neděle 3.11.

 

4:7

 


FBC Ostrava

Střešovice


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři