V rámci dvanáctého kola muži přivítají Pardubice

čtvrtek 21.11.2019 | Týna Zíková |  

Muži mají před sebou náročný víkend, čeká je totiž dvojkolo nejvyšší mužské soutěže. Dnes si v rámci 12. kola Superligy florbalu zopakují osmifinálový souboj Poháru ČF, ve kterém se celek FBC ČPP Ostrava utkal se Sokoli Pardubice.

V rámci dvanáctého kola muži přivítají Pardubice

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se úvod sezóny nevydařil, zvítězit se jim podařilo až v 6. kole proti nováčkovi z Brna. Následně se jim podařilo zvítězit i nad druhým nováčkem a připsali si výhru i nad Bohemians. S jedenácti body se tak nachází na desáté příčce tabulky.

Statistiku týmu vede se sedmnácti kanadskými body Michal Sládek. Dvanáct bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body jedenácti kapitán Jan Daniš.

Sokoli Pardubice
Pardubicím se v letošní sezóně také příliš nedaří. Z jedenácti odehraných utkání dokázaly zvítězit pouze dvakrát - proti České Lípě a těsně proti Vinohradům. Se šesti body se tak plácají na poslední příčce superligové tabulky.

Statistiku týmu vede se čtrnácti kanadskými body Jan Kourek a třináct bodů mají na svém kontě Přemek Pakosta s Adamem Šmídem. 

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Pardubice 3:2
Pardubice - Ostrava 6:5

Letos se tyto dva celky utkaly v osmifinále Poháru ČF, ve kterém se lépe dařilo domácímu FBC, které Pardubice porazilo poměrem 8:6.

FBC ČPP Ostrava vs. Sokoli Pardubice | 22. 11. 2019 | 18:00 | ČPP aréna 

 

Související zápas

12.kolo

pátek 22.11.

 

7:6

 


FBC Ostrava

Pardubice


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy