V úterý se muži poperou o finále poháru proti Vítkovicím

pondělí 4.1.2016 | Michal Chadim |  

Pohárový program dospěl už do svého semifinále, kterého se účastní i mužský tým. Posledním soupeřem před případnou cestou do Plzně jim budou hráči Vítkovic. Zítra nás tak čeká už páté letošní ostravské derby.

V úterý se muži poperou o finále poháru proti Vítkovicím

 
 
 

Městský rival z Vítkovic v loňské sezóně vypadl v semifinále proti Tatranu. Po prvním vydařeném zápase v Praze ale nezvládl následující zápasy a vypadl tak těsně před branami finále. Jednou z příčin bylo nejspíš i to, že se týmu příliš nedařilo v produktivitě. Tu měl nejmenší ze všech účastníků, kteří postoupili do play off. Podobně na tom byli i v úvodu letošního ročníku, nyní už ale svou produktivitu mírně zlepšili a dostali se na osmé místo.

V tabulce se florbalisté rytíře Vítka nacházejí na šesté příčce a to osm bodů před Otrokovicemi a deset bodů před ostravským FBC. Na svém kontě mají po patnácti kolech šestadvacet bodů za osm vítězství a dvě porážky v prodloužení. V minulém kole Vítkovice podlehli Mladé Boleslavi vysoko 0:7.

Ostrava má už předehrané patnácté kolo s Brnem. Tento zápas ale ostravským hráčům příliš nevyšel. V gólové přestřelce podlehli jihomoravským hráčům 6:16. V tabulce se zatím hráčům FBC daří držet postupovou osmou příčku. 

Oba soupeři se v letošním ročníku potkali v sedmém kole ve SC Dubina. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí městského rivala, který muže přestřílel 7:1. Ani extraligová odveta nevyzněla lépe pro Ostravu, neboť Vítkovice vyloupily ČPP Arénu po vítězství 9:3.

Oba soupeři se v poháru potkali už v osmifinále, kde byli úspěšnější hráči Ostravy, kteří Vítkovice porazili 4:3.

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

SF

úterý 5.1.

 

9:10

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři