Vavrečková: Každým zápasem se zlepšujeme

pondělí 18.1.2016 | Michal Chadim |  

Do třetí třetiny v utkání proti ELITE naskočila ke svému druhému zápasu za Ostravu asistentka trenéra Karin Vavrečková, která se v utkání šikovnou tečí dočkala i svého premiérového gólů po svém návratu zpět do slezského klubu.

Vavrečková: Každým zápasem se zlepšujeme

 
 
 

Karin můžete zhodnotit dnešní zápas proti ELITE?

První třetina z naší strany nebyla úplně dobrá – dělali jsme velké chyby v obranné fázi. Dali jsme sice se štěstím tři góly, ale věděli jsme, že to není optimální. Také právě štěstí stálo na naší straně, kdy soupeř neproměnil spoustu šancí. Proto jsme si k tomu o přestávce řekli v šatně pár věcí. Ale znáte to, něco si řekneme, ale bohužel realita pak je úplně jiná a soupeř z našich chyb vyrovnal. V třetí třetině jsme všichni ukázali pořádný chtíč, bojovaly jsme a holkám patří obrovský dík. Právě bojovnost rozhodla o vítězství a jsem na holky velmi pyšná.

Je něco v utkání, s čím nemůže být jako trenéři spokojeni?

Nejde říct nespokojenost, spíš nám to opět ukázalo na čem pracovat. A také na druhou strano spokojení nemůžeme být nikdy, protože to bychom se už nikam neposunuli. Každý zápas se totiž zlepšujeme a snažíme se poučit z chyb, které uděláme. Věřím, že tým máme dobře postavený a je přichystán na to, aby těžil z každého zápasu a do budoucna se poučil z chyb.

Kde se podle vás utkání lámalo?

Jak jsem odpovídala v první otázce. Jednoznačně to byla třetí třetina.

V Ostravě, kromě toho že trénujete, už nastupujete i jako hráčka. Nemáte problém pak s autoritou u hráček?

Myslím si, že s autoritou v Ostravě zatím problém nemám, i když z toho mám obrovský strach, neboť to se může do budoucna kdykoliv změnit. Už jednou jsem si něco podobného zažila, možná i proto se vyhýbám nastoupit do všech utkání naplno. Navíc se nepovažuji za hráčku, která by měla v utkání něco rozhodnout. Proti ELITE jsem nastoupila do utkání až ve třetí třetině, a to pouze z důvodů, abych mohla pomoc uklidnit hru.

Proti ELITE jste se po devíti měsících a pěti dnech dočkala další extraligové branky. Jste ráda, že už to tam konečně spadlo?

Vážně po devíti? Statistiky já osobně vůbec neřeším. Góly v utkání může dávat každý. Proti ELITE to bylo ale spíš o náhodě. Podařilo se mi totiž šťastně tečovat střelu z dálky. Obrovskou zásluhu má spíš Zuzka Šuranyiová, koukala jsem se totiž na video a myslím, že i kdybych tam nebyla, tak to letí do brány. 

První gól v novém týmu většinou hráčky musí něco splnit. Můžete prozradit, co Vás čeká?

Nejspíš budu asi znovu něco péct. Ale co, peču ráda. 

foto: www.fbczidenice.com

 

Související zápas

16.kolo

neděle 17.1.

 

6:4

 


Ostrava

Elite Praha


Report

Preview

Ženy přivítají v neděli na ČPP Aréně ELITE Praha(16.01.2016)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři