Veteráni uzavřeli sezonu na čtvrtém místě

úterý 6.5.2014 | VG |  

Ze druhého místa po základní části vstupovali florbaloví veteráni FBC ČPP Software Ostrava do play-off víkendu, který se odehrál v Liberci.

Veteráni uzavřeli sezonu na čtvrtém místě

 
 
 

"Ve čtvrtfinále jsme dvakrát jasně porazili Lovosice," připomněl výhry 6:3 a 5:1 klubový prezident a zároveň hráč veteránského celku Rolf Franke.
V semifinále narazili ostravští veteráni na odvěkého rivala - Tatran Střešovice, který v této kategorii hraje pod názvem Forza. "Bohužel se nám to sešlo tak, že já jsem musel odcestovat do Innsbrucku a další hráč se nám zranil. Žádali jsme Tatran, aby se s námi utkal alespoň o hodinu dříve, abych mohl hrát, ale nevyhověli nám," uvedl Franke. "V osmi lidech naši kluci bojovali proti Tatranu, který nasadil svou hráčskou špičku předchozích let, a bohužel to nestačilo," komentoval Rolf Franke prohru 1:4.
Ostravský tým tak šel do boje o bronzové medaile, ve kterém se utkal s domácím Libercem. Kluci znovu museli hrát v osmi a bohužel kvalitní Liberec je o jeden gól udolal. Prohráli jsme 3:4 a skončili čtvrtí," konstatoval Franke a dodal: "Chtěli jsme uhrát něco víc, věřili jsme si, hráli jsm pěkné zápasy. Určitě jsme měli na víc, ale bohužel se to takhle rozbilo."

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři