Veteránům skončila sezona ve čtvrtfinále

neděle 3.5.2015 | VG |  

Tým Vítkovic byl nad síly veteránů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve čtvrfinále soutěže této věkové kategorie. Ve čtvrtfinálové sérii hrané na dvě utkání Vítkovice vyhrály úvodní střetnutí 11:4, vítězství 4:3 ve druhém duelu tak hráčům FBC Ostrava na postup nestačilo.

Veteránům skončila sezona ve čtvrtfinále

 
 
 

"Vítkovičtí v tom prvním zápase byli lepší, lépe kombinovali, dávali pěkné góly," uznal Rolf Franke, prezident klubu a zároveň člen veteránského týmu. "Ve druhém utkání jsme to ubojovali. Bylo to vyrovnané, gól na 4:3 jsem dával se závěrečnou sirénou."
Čtvrtfinálová prohra ale veteránský tým nedeprimovala. "Hráli jsme v osmi lidech, Vítkovice na tři lajny. Hrajeme to takzvaně na žízeň, nemáme žádné velké ambice. Kdybychom mohli hrát finále, tak ho hrajeme, ale když začíná sezona, nejdeme do ní s tím, že chceme titul, jak to mají postavené Vítkovice," vysvětloval Rolf Franke.
Veteráni však končili vítězně. Po čtvrtfinále sehráli ještě utkání o umístění s druhým týmem Vítkovic. "To jsme vyhráli 9:3, takže jsme sezonu uzavřeli výhrou," dodal Franke.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři