Vrlíková: Byly jsme mnohem lepší než Švýcarky

středa 8.2.2017 | VG |  

Hráčka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Markéta Vrlíková ve víkendové extraligové pauze neodpočívala. Hráčka klubového extraligového áčka a zároveň juniorky absolvovala juniorským národním týmem tři přípravné zápasy proti výběru Švýcarska.

Vrlíková: Byly jsme mnohem lepší než Švýcarky

 
 
 

     Markéto, jaké byly ty tři zápasy se Švýcarkami ? Čekaly jste, že třikrát uspějete ?
Sice nevím, jak se ohledně přáteláků cítil zbytek týmu, zejména po zkušenosti z listopadového EFT ve Švýcarsku, kde jsme se Švýcarkami těsně prohrály, ale já jsem měla před prvním zápasem trochu obavy, jestli to nebude stejná přetahovaná jako na EFT. Nicméně po prvním střídání jsem poznala, že jsme tentokrát mnohem lepší než Švýcarky. Před třetím zápasem jsem již nepochybovala, že dovršíme vítězný hattrick.
Neměla byste raději volnější víkend ? Jak moc to vlastně bylo hektické ? Absolvovala jste přejezdy z Ostravy a zpátky a mezi tím tři zápasy rychle za sebou.
Upřímně bych i uvítala volnější víkend, protože v této nabité sezoně, kdy hraji ženskou extraligu a zároveň 1.ligu juniorek, se stává, že ve dvou dnech odehraju i tři zápasy. Naštěstí reprezentační víkend nebyl až tak hektický. Měli jsme vyvážené množství odpočinku a florbalu, což mi přesně vyhovovalo.
     Vstřelila jste dvě branky - jste spokojená, nebo se mohlo dařit lépe ?
Ke dvěma gólům ze soboty jsem v neděli přidala i dvě asistence, takže jsem spokojená se svým příspěvkem k celkovému úspěchu našeho týmu.
     A jaké bylo hodnocení trenérů ?
Splnily jsme všechny pokyny trenérů, a proto jejich hodnocení bylo velmi pozitivní. Pochvalovali si vydařený víkend a věří v další úspěchy týmu.
     Probraly jste se spoluhráčkami probrat i extraligu, nebo na to nebyl čas ?
Protože velká část týmu hraje pouze juniorskou soutěž, nebyl důvod zabývat se extraligou.
     Kromě tří zápasů jste stihly i oslavu osmnáctin Barbory Huskové, která od týmu dostala dort. Vy na sebe možná narazíte už ve čtvrtfinále play-off. Bavily jste se o tom ?
Barčina oslava narozenin pro nás byla příjemným odreagováním, ale v repre jsme jeden tým a neřešíme nadcházející klubové zápasy ani nic podobného.
     Reprezentační sraz byl pro vás odreagováním od extraligové rutiny, nebo dobrou přípravou na blížící se play-off ?
Tento víkend mi pomohl získat nové zkušenosti z mezinárodních zápasů, které jistě využiji v dalších extraligových zápasech.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři