Vrlíková: Měly jsme bodovat proti Švédkám nebo Finkám

čtvrtek 9.11.2017 | VG |  

Výhra 3:0 nad Švýcarskem a porážky 6:11 se Švédskem a 1:9 s Finskem je výsledek reprezentačního výběru juniorek na turnaji Euro Floorball Tour ve švédském Malmö, kde v národním dresu nastoupila i hráčka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Markéta Vrlíková.

Vrlíková: Měly jsme bodovat proti Švédkám nebo Finkám

 
 
 

    Markéto, jaký byl turnaj ve Švédsku z vašeho pohledu ?
Kolektiv týmu je opravdu dobrý, všechny si rozumíme, ale herně byl turnaj zklamání. Určitě jsme měli bodovat proti Švédsku nebo Finsku. Jediné pozitivum je výherní čtyřzápasová série se Švýcarskem.
    Gól Švédkám těší ?
Gól proti takovému týmu potěší vždycky, jen mě mrzí, že jsem jich nedala více a neukázala na hřišti všechno, co umím.
    Se Švédkami to bylo jakž takž vyrovnané, zato podle výsledku vás Finky jasně přehrály. Bylo to tak, nebo se třeba jen nedařilo v koncovce ?
Oba zápasy jsme bohužel začínaly oslabením a dvěma rychlými góly od soupeřů. Z toho se těžko vykopává hlavně proti takovým týmům. Švédky na konci zápasu otevřely obranu, chtěly více hrát dopředu a dávat góly, proto skóre vypadalo přívětivěji než proti Finkám. Měla jsem i pocit, že přístup týmu k zápasu se Švédskem byl odlišný od zápasu s Finskem. Se Švédskem jsem cítila, že jsme opravdu chtěly vyhrát, a proto i herní projev a práce na střídačce byla o poznání lepší, a i to možná ovlivnilo výsledek. Samozřejmě jsme měly u některých branek i štěstí.
    Se Švýcarkami jste udržely vzadu nulu. To musel být perfektní výkon, ne ?
Nula je super, ale ve výkonech byly pořád mezery, které je nutno dopilovat. Naštěstí máme ještě dost času na tom zapracovat.
    S čím jste se vracela z Malmö? Co je třeba zlepšit ?
Myslím si, že ve hře do obrany máme největší problémy. Řešení situací v přečíslení na naši bránu a všechno kolem s tím spojené. Ale ve hře je i spousta pozitivních věcí, od kterých je třeba se odpíchnout.
 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři