Zápasy Paskov.

čtvrtek 2.10.2014 | LF |  

Starší žáci jako první z mládežnických týmu zasáhli do letošní sezóny při zápasech v Paskově.

Zápasy Paskov.

 
 
 

Na netradiční povrch místní nafukovačky přivedl kapitán Danek Flašar svůj tým proti domácím florbalistům a jako správný kapitán hned i otevřel skóre zápasu

FBC Ostrava – Saurians Paskov 9:5 ( 3:1, 4:2, 2:2 )

sestava:Kutěj,Fkašar,Knapek,Sasýn,Kaloč,Soukup,Matoška,Vítovec,CzyžKarel, Czyž Josef,Přikryl,Sasín,Liška,Gavenda,Žídek,Glinz,Hudek,Kašík

střelci branek : Flašar, Kaloč, Sasýn, Vítovec 2, Czyž Karel, Czyž Josef 2,Židek

vyloučení : Gavenda, Žídek

Celek Paskova byl na úvod velmi nepříjemným soupeřem.

Naši kluci přistoupili k zápasu z maximální zodpovědností a obrovskou chutí po vítězství. Ze zajištěné obrany, se dařilo útočníkům rychlými protiútoky dostávat soupeře pod tlak a dobrá střelba zajistila naše vítězství.

Celý tým pracoval po celý zápas jako dobře seřízený stroj. Kluci bojovali, „jezdili“ nahoru dolu, navzájem za sebe zaskakovali. Mezi zkušenými hráči, kteří si už zahráli soutěž starších žáků v minulé sezóně se určitě neztratili ani kluci, kteří přišli z mladších žáků. I přes velmi dobrý výkon většiny týmu se ukázalo, že někteří hráči budou muset hodně přidat, aby se mohli zařadit do základní sestavy. Svým výkonem kluci určitě udělali radost trenéru Komačkovi při jeho premiéře na střídačce.

FBC Ostrava – Slovan Havířov 3:11 ( 2:4, 0:5, 1:2 )

střelci branek : Czyž Karel, Kaloč, Glinz

vyloučení : Czyž Karel

Náš tým nastoupil k tomuto utkání ve stejné sestavě jako v předchozím zápase. Bohužel, ale kluci pod euforií z vítězství zapomněli, že už hrají další zápas. Prvních sedm minut zápasu byli kluci asii duchem ještě v cukrárně. Soupeř si s námi dělal co chtěl. Až po obdržení první branky jsme se vzpamatovali a začali hrát vyrovnanější partii. Bohužel nám začaly rychle docházet síly a z toho přibývaly individuální chyby. Třetí třetina už byla pouhou formalitou. Proti věkově staršímu a fyzicky silnějšímu soupeři náš mladý celek neměl moc šanci. Snad si kluci vzali ponaučení a v příštím utkání si budou počínat zkušeněji.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři