Závěry nám asi svědčí, usmál se Sládek

neděle 10.2.2019 | VG |

Třináct vteřin před koncem třetií třetiny rozhodl Michal Sládek svým gólem o výhře 4:3 nad Bohemians. "Byl to nejdůležitější zápas posledních kol," zmínil střelec vítězné branky.

Michale, znovu jste rychle inkasovali, prohrávali jste 0:2. Proč si přiděláváte takové nervy ?
Bohužel jsme měli klasicky pomalejší začátek a asi i s trochou smůly jsme inkasovali ty dva góly. Bojujeme s těmi začátky od začátku sezony, tak snad se to do dalších kol zlepší.
    Vyrovnat se vám povedlo bleskurychle. Co bylo klíčové ?
Klíčové asi nasazení od začátku 2. třetiny a Hrabošovy šikovné ruce :-)
    Vedení vám zajistil Filip Hrabal proměněným trestným střílením. Radili jste mu, nebo jste to nechali na něm ?
Hraboš má zkušeností víc než většina z nás, věděl co dělá, a poslal gólmana na páras.
   Jak se zrodil vítězný gól ?
Podařilo se mi zachytit přihrávku na střed, oběhl jednoho hráče a našel si místo na zadní tyči skrz obránce.
    Minule proti Mladé Boleslavi jste vyrovnali 11 vteřin před koncem, teď jste dali vítězný gól 13 vteřin před uplynutím základní hrací doby. Měl jsi při zakončení přehled o čase ?
Asi nám závěry svědčí :-) Věděli jsme v obou případech, když jsme šli na hřiště, že je poslední minuta, ale myslím, že na jednotlivé vteřiny se nikdo na hřišti neohlíží.
    Teď vedete před Bohemians o 4 body. Jste před zbývajícími koly ve výhodě ?
Teď se lámal chleba, byl to nejdůležitější zápas posledních kol, který teoreticky rozsekl postup do play off.