Ženy a juniorky proti Vítkovicím 1:1 na zápasy

pátek 26.6.2020 | Redakce |  

Včera v ČPP Aréně odstartoval přípravný turnaj žen a juniorek.

Ženy a juniorky proti Vítkovicím 1:1 na zápasy

 
 
 

Juniorky
Rovnou z nejtěžší kondiční přípravy naskočily juniorky do svého prvního utkání. V zápase dlouho tahaly za delší konec a v polovině zápasu vedly již 6:3. Poté se postupně začala projevovat únava z náročného programu a s ní spojený pokles koncentrace a techniky. Soupeř se postupně dostal na koně a v počátku třetí třetiny utkání vyrovnal. Závěr zápasu pak přinesl otevřenou hru s mnoha šancemi na obou stranách, kde byly šťastnější Vítkovice, které odskočily do rozhodujícího trháku a nakonec zvítězily 6:9.

Ženy
Stejně jako juniorky i ženy do svého prvního utkání naskočily z tvrdé přípravy, kde se míčku příliš nedotkly. I přesto dokázaly být výrazně produktivní a dostaly se až do vedení 5:0 po dvou třetinách. I na nich se ale v závěru zápasu projevila únava, takže se nakonec ve třetí třetině rozstřílel i soupeř. Ženy si i přesto vedení pohlídaly a vyhrály bezpečně 8:5.

V ženském týmu si odbyla úspěšnou premiéru nová posila Pavlína Bačová (2+0) a první úspěšné zkušenosti v ženském týmu si odbyly také juniorky Schindlerová, Hurníková, sestřenice Středulovy, Galnorová a Gálová. Nyní ostravské týmy čekají ještě dva sobotní zápasy proti Olomouci a Tatranu a od pondělí se opět odkládají florbalky a jde se do dalšího makrocyklu kondiční přípravy.

Program dalších zápasů FBC
Sobota 09:00-11:00 FBC Ostrava vs. FBS Olomouc (juniorky)
Sobota 11:00-13:00 FBC Ostrava vs. FBS Olomouc (ženy)
Sobota 17:00-19:00 FBC Ostrava vs. Tatran Střešovice (juniorky)
Sobota 19:00-21:00 FBC Ostrava vs. Tatran Střešovice (ženy)

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři