Ženy a juniorky si zahrály přátelská utkání s Olomoucí

úterý 23.6.2020 | Redakce |  

Podívejte se jak přátelská utkání probíhala a kdy se můžete na holky přijít podívat a zafandit jim.

Ženy a juniorky si zahrály přátelská utkání s Olomoucí

 
 
 

Tým žen a juniorek si v minulých třech týdnech zahrál přátelský dvojzápas proti extraligovým soupeřkám z Olomouce. Šlo hlavně o zpestření letní přípravy a také florbalovou průpravu pro ženské zastoupení našeho klubu.

První přátelák se odehrál v pátek 5.6. Nejdřív se na hřišti předvedly juniorky, o hodinu později také ženy. Za juniorský tým se představilo hned několik nových posil a pár juniorek dostalo příležitost také u kádru žen. Celkové skóre bylo příznivější pro náš tým a Olomouc se tak těšila na odvetu.

Ta se odehrála ve stejném čase o dva týdny později, tedy v pátek 19.6. Juniorky v zápase padly 4:0 a na týmu žen bylo dorovnat skóre. To se sice povedlo, ale po konci obou matchů na tabuli svítilo skóre 7:6, což ukazuje, že Olomouc byla tentokrát úspěšnější a vyrovnala tak pomyslné skóre v sérii.

Holkám z Olomouce moc děkujeme za příjemné zpestření letního období a opět se na ně těšíme již příští sobotu 27.6., opět na naší hale, kde se potkáme i s týmy z Vítkovic a Tatranu. Pokud tedy nemáte nic v plánu na příští týden, neváhejte dorazit na ČPP Arénu, kde se od čtvrtka až do neděle odehrají různá přátelská utkání mezi 4 extraligovými týmy.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři