Ženy čeká chodovská výzva

čtvrtek 22.2.2018 | VG |  

Po sérii zápasů se soupeřkami z nižších pater extraligy narazí florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na družstvo z elitní trojky soutěže. Ve 21. kole nastoupí v Praze proti Chodovu, který s 50 body okupuje třetí příčku a před čtvrtým FBC Ostrava má pětibodový náskok.

Ženy čeká chodovská výzva

 
 
 

"Předchozí výhry byly povzbuzující. Teď se ale na Chodově utkáme s týmem z první trojky. Věříme, že jsme dobře připraveni, a to se musí projevit i v tomto kole extraligy. Tři body z Prahy by byly tím pravým povzbuzením před blížícím se play off," řekla útočnice FBC Ostrava Barbora Sedláčková. "V každém případě by nám střetnutí s Chodovem mělo lépe ukázat, jak na tom před vyřazovací částí jsme. Ve vší úctě k soupeřům z předchozích týdnů je Chodov přece jen silnější protivník," konstatoval trenér ostravského družstva Jakub Robenek.
Pokud by ostravské florbalistky v Praze zvítězily v základní hrací době, dělily by je od třetího místa před posledním kolem základní části soutěže pouze dva body. Ovšem v závěrečném kole hraje Chodov s posledními Vinohrady, FBC Ostrava se utká s šestými Bohemians.
Utkání 21. kola extraligy mezi Chodovem a FBC Ostrava se odehraje v Praze v neděli od 16.30 hodin.

 

Související zápas

21.kolo

neděle 25.2.

 

7:5

 


Chodov

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři