Ženy míří do Brna, kde se utkají proti Židenicím

neděle 24.11.2019 | Týna Zíková |  

Extraligová sezóna je přesně v polovině a ženský kádr FBC ČPP Ostrava čeká poslední utkání před dlouhou reprezentační pauzou. V rámci 12. kola dnes vyrazí na půdu soupeřek z K1 Florbal Židenice, se kterými se potkaly již v prvním kole nové sezóny. Utkání vypukne v 15:00 hodin.

Ženy míří do Brna, kde se utkají proti Židenicím

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z jedenácti utkání dokázaly vybojovat hned deset vítězství, včetně vítězství v prodloužení před televizními kamerami v ostravském derby proti Vítkovicím! Ženy v Extralize padly svým soupeřkám pouze jednou, a to v osmém kole, ve kterém nestačily na své loňské soupeřky ze semifinále play-off - Chodov. Ženy se tak s osmadvaceti body drží na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede se třiatřiceti kanadskými body Michaela Mlejnková. Dvaatřicet bodů má na svém kontě Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s body čtyřiadvaceti Paulína Hudáková.

K1 Florbal Židenice
Židenicím se v této sezóně celkem daří. Po jedenácti odehraných utkáních mají na svém kontě pět vítězství a předvedly, že dokáží být vyrovnaným soupeřem pro Ostravu, Tigers, Tatran nebo třeba i Chodov. Židenice se se šestnácti body nachází na sedmé příčce.

Týmovou statistiku vedou s patnácti body Andrea Dernerová a Eva Urbášková.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava – Židenice 5:2 (1:0, 4:0, 0:2)
Židenice – Ostrava 3:4p (2:0, 0:1, 1:2 – 0:1)

Tyto dva celky se v právě probíhající sezóně potkaly již dvakrát. V prvním kole přivítalo FBC brněnské hráčky na své palubovce. Utkání se pro domácí tým nevyvíjelo příliš dobře, ale nakonec dokázal uspět a zvítězit těsným poměrem 8:7! Druhým vzájemným soubojem bylo osmifinále Poháru ČF, kde Ostrava přejela Židenice jednoznačně 9:2.

K1 Florbal Židenice vs. FBC ČPP Ostrava | 24.11.2019 | 15:00 | MSH Vodova Brno


 

Související zápas

12.kolo

neděle 24.11.

 

7:4

 


Židenice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři