Ženy se na domácí půdě střetnou s Tatranem

pátek 7.2.2020 | Týna Zíková |  

Základní část Extraligy žen se pomalu blíží do svého konce, zbývají poslední čtyři utkání! V rámci 19. kola nejvyšší soutěže přivítá kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce pražský celek Tatran Střešovice. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v osmém kole soutěže. Ženy dominovaly ve všech částech zápasu, a tak si z Prahy přivezly jasnou výhru poměrem 11:5.

Ženy se na domácí půdě střetnou s Tatranem

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z osmnácti utkání dokázaly vybojovat hned čtrnáct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV a K1 Florbal Židenice. Ženy se tak s šestatřiceti body stále drží na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede s šestašedesáti body Michaela Mlejnková, která zároveň vede kanadské bodování celé nejvyšší soutěže. S dvaašedesáti body se za ní drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá se sedmačtyřiceti body Paulína Hudáková.

Tatran Střešovice
Tatranu se v letošní sezóně nedaří vůbec špatně. Na svém kontě má devět výher a devět proher. Se sedmadvaceti body se tak nachází na pěkné šesté příčce tabulky nejvyšší soutěže. 

Týmovou statistiku vede s jednatřiceti body Kateřina Seemannová. O čtyři body za ní zaostává Lucie Želízková a nejúspěšnější trojici uzavírá se šestadvaceti body Denisa Billá.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
FBC ČPP Ostrava - Tatran Střešovice 9:3
Tatran Střešovice - FBC ČPP Ostrava 6:11

FBC ČPP Ostrava vs. Tatran Střešovice | 8.2.2020 | 20:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

19.kolo

sobota 8.2.

 

8:2

 


FBC Ostrava

Střešovice


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři