Ženy v prvním kole narazí na soupeře ze čtvrtfinále

čtvrtek 10.9.2020 | Redakce |

Ženy FBC Ostrava si už v sobotu v 17 hod zahrají na domácí půdě proti Panthers Praha, se kterými dohráli minulou, předčasně ukončenou, sezonu.

V loňské sezoně se tyto dva týmy poprvé střetly v září na ČPP Aréně, kde odehrály velice vyrovnaný zápas. Po třetí třetině týmy odcházely do šatny za stavu 4:4, a tak se šlo do prodloužení. Tam se předvedla Míša Mlejnková a zajistila tak našim ženám 2 body.

Podruhé v základní části naše ženy jely do Prahy na začátku tohoto roku a v divoké přestřelce Pantherkám uštědřily porážku 23:9. Z tohoto utkání si některé ženy odvezly také rekordní počet získaných bodů během jednoho zápasu. Za zmínku stojí mimo jiné například Míša Mlejnková a Denisa Kotzurová, které získaly 8 bodů. Předvedly se také sestry Hudákové – každá posbírala 6 bodů.

Naše ženy si Panthers vybraly do play-off, kde se střetly bohužel jen dvakrát díky předčasně ukončené sezoně. Oba zápasy znovu ovládly ženy FBC – první poměrem 11:5 a druhý 8:3.

Nyní proti stejnému soupeři zahájí i novou sezonu. K následujícímu utkání se vyjádřila kapitánka Karin Vavrečková: „Nová sezóna je konečně tady a všichni se maximálně těšíme. V tuhle chvíli je jedno proti komu nastupujeme, hlavně, že budeme hrát. Strašně si přejeme, ať se sezóna podaří rozjet i zakončit celá se vším všudy.“

Poslední zápas proti Panthers si můžete připomenout zde.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt