Ženy vyráží na zápas osmého kola na půdu Tatranu

pondělí 28.10.2019 | Týna Zíková |  

Minulý víkend se většina hráček díky reprezentační pauze těšila volnu. Tento víkend však Extraliga žen pokračovala dvojkolem. V sobotu 26.10.2019 se v dalším domácím utkání střetl elitní ženský celek FBC ČPP Ostrava proti Klokankám. Dnes v rámci osmého vyráží ženy na půdu Tatranu Střešovice.

Ženy vyráží na zápas osmého kola na půdu Tatranu

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se zatím v nové sezóně daří skvěle. Ve všech sedmi utkáních dokázaly vybojovat vítězství. Pouze v jednom utkání proti Panthers Praha ztratily jeden bod, když pražský celek dotáhl utkání do prodloužení. Ženy se tak se dvaceti body posunuly na druhou příčku tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede se sedmadvaceti kanadskými body Michaela Mlejnková. Třiadvacet bodů má na svém kontě Denisa Kotzurová a nejproduktivnější čtveřici uzavírají s body osmnácti Kristína Hudáková s Paulínou Hudákovou.

Tatran Střešovice
Tatran má po sedmi kolech na svém kontě tři výhry. S devíti body otevírá na sedmém místě spodní tabulku soutěže Extraligy žen. 

Týmovou statistiku vede se šestnácti kanadskými body Kateřina Seemannová. Čtrnáct bodů má na svém kontě Markéta Prontekerová a nejproduktivnější čtveřici uzavírají s body třinácti Denisa Billá s Lucií Želízkovou.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
FBC ČPP Ostrava - Tatran Střešovice 9:3
Tatran Střešovice - FBC ČPP Ostrava 6:11

Tatran Střešovice vs. FBC ČPP Ostrava | 28.10.2019 | 15:00 | STODOLA Aréna Střešovice

 

Související zápas

8.kolo

pondělí 28.10.

 

5:11

 


Střešovice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři