Platby

Filtr:
JménoPříjmeníRočník1. pol2. pol
AltmanFilip2008zaplacenozaplaceno
DobešVojtěch2008zaplacenozaplaceno
FilipSebastián2011zaplacenozaplaceno
KarelJan2008zaplacenozaplaceno
KrolMatyáš2009NEZAPLACENONEZAPLACENO
KunešRobin2008NEZAPLACENONEZAPLACENO
LiškaŠtěpán2008zaplacenozaplaceno
MalíkTadeáš2008NEZAPLACENONEZAPLACENO
MatejovŠimon2010zaplacenozaplaceno
MoravecVojtěch2009zaplacenozaplaceno
NeuwirthKarel2008zaplacenozaplaceno
PuzoňJakub0NEZAPLACENONEZAPLACENO
RainischSebastian2010zaplacenozaplaceno
RymelJaromír2008zaplacenozaplaceno
SerynováGabriela2008zaplacenozaplaceno
SrokaOndřej2008NEZAPLACENONEZAPLACENO
ŠilhanJakub2011zaplacenozaplaceno
ŠrubařSebastian2008NEZAPLACENONEZAPLACENO
TrčkaOndřej2009NEZAPLACENONEZAPLACENO
VolfTobiáš2010zaplacenozaplaceno
ŽižkováKarolína2008zaplacenozaplaceno
ŽižkováValérie2008zaplacenozaplaceno
JménoPříjmeníRočník1. pol2. pol
 

Následující zápasy

  • 22.kolo, Tipsport Superliga mužů
    SH Dukla Liberec

    neděle 27.1.2019, 18:00

    Liberec
    FBC Ostrava

  • 23.kolo, Tipsport Superliga mužů
    SH ČPP Aréna Ostrava

    pátek 8.2.2019, 18:00

    FBC Ostrava
    Ml. Boleslav

  • 19.kolo, Extraliga žen
    MSH Vodova Brno

    pátek 8.2.2019, 19:30

    Židenice
    FBC Ostrava

  • 20.kolo, Extraliga žen
    SH ČPP Aréna Ostrava

    neděle 10.2.2019, 15:00

    FBC Ostrava
    Střešovice

Odehrané zápasy

Mládežnické kategorie

  • 13.kolo, KB liga juniorů
    SH ZŠ Dobiášova Liberec

    sobota 26.1.2019, 17:00

    Liberec
    FBC Ostrava

  • 11.kolo, 2. liga juniorů
    SH TJ Spartak Přerov

    neděle 27.1.2019, 11:00

    FBC Ostrava
    MVIL Ostrava

  • 23.kolo, 1. liga juniorek
    SH ČPP Aréna Ostrava

    sobota 26.1.2019, 17:00

    FBC Ostrava
    Střešovice

  • 16.kolo, 1. liga dorostenců
    SC Dubina Ostrava

    sobota 26.1.2019, 16:00

    FBC Ostrava
    Havířov

  • 17.kolo, 1. liga dorostenek
    Olomouc

    sobota 2.2.2019, 09:10

    FBC Ostrava
    Opava

  • 13.kolo, Moravskoslezská liga starších žáků
    SH Bowling a squash Český Těšín

    neděle 27.1.2019, 09:00

    Český Těšín
    FBC Ostrava

  • 17.kolo, Liga starších žákyň
    Opava

    sobota 26.1.2019, 10:45

    FBC Ostrava
    Havířov

  • 16.kolo, Liga mladších žákyň
    ČPP aréna

    neděle 17.2.2019, 08:40

    FBC Ostrava
    Přerov Lamice

  • 21.kolo, Moravskoslezská liga elévů
    SH ZŠ Bolatice

    neděle 10.2.2019, 09:00

    FBC Ostrava
    Letka

  • 21.kolo, Liga elévek
    SH ČPP Aréna Ostrava

    sobota 2.2.2019, 08:00

    FBC Ostrava
    Olomouc

  • 21.kolo, Moravskoslezská liga přípravek
    SH TJ Ostrava

    neděle 17.2.2019, 08:00

    Vítkovice lvíčata
    FBC Ostrava

  • 13.kolo, 2. liga žen
    SH ČPP Aréna Ostrava

    sobota 26.1.2019, 09:10

    Přerov
    FBC Ostrava

  • 11.kolo, Liga veteránů
    SH ČPP Aréna Ostrava

    neděle 27.1.2019, 08:00

    FBC Ostrava
    Opava

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři