ČF: Muži se vracejí do Ostravy za stavu 0:2

neděle 8.3.2015 | Petr Blakala

Ostravské FBC prohrálo proti Tatranu i druhý čtvrtfinálový zápas. Hráči Ostravy tak budou muset uspět na domácí palubovce.

ČF: Muži se vracejí do Ostravy za stavu 0:2

 

CF2, 8.3.2015, 18:00
Střešovice
9:1(2:1, 0:0, 7:0)
FBC Ostrava
Střešovice: Rebro – Heřmanský, Deutsch, Fořt, Řehoř, Holčák, Komárek, Mayer, Jiří Kolísko, Nushart, Riebauer, Richter, Jan Kolísko, Gruber, Fridrich, Zavadil, Beneš, Ullmann, Natov
FBC Ostrava: Laja – Krzyžanek, Komačka, Lipový, Svačinka, Šimík, Trulík, Šimíček, Hrabal, Eichner, Kolajta, Kováč, Švajný, Peřka, Vítovec, Ivan, Křiva
Branky a nahrávky: 5. Gruber (Řehoř), 17. Nushart (Fridrich), 48. Richter (Natov), 51. Natov (Richter), 52. Richter, 54. Beneš (Kolísko), 56. Řehoř (Deutsch), 57. Kolísko (Mayer), 60. Gruber (Řehoř) – 3. Šimíček (Krzyžanek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář k zápasu

Druhé čtvrtfinálové utkání AutoCont extraligy lépe rozehráli Ostravané, kteří šli ke konci třetí minuty do jednobrankového vedení. To se po přihrávce Peřky prosadil Patrik Šimíček. Střešovice ale dokázaly odpovědět na tento nepříznivý stav brankou v páté minutě, kdy přesně zamířil Jakub Gruber. Další gólová radost přišla až v závěrečných minutách první periody, kdy míček od Fridricha dostal Tomáš Nushart, jenž střílel do šibenice.

Od této chvíle jako by se po brankách slehla zem. Druhá perioda byla bez gólových vyjádření ze strany obou celků, a tak si muselo něco málo přes stovku diváků počkat na další rozuzlení tohoto utkání až do třetí fáze hry.

Tu však s naprostým přehledem ovládli domácí florbalisté, kteří využili chyb ostravských hráčů a během dvaceti minut nasázeli sedm branek. Nejdříve se dvakrát trefil Martin Richter, jehož mezitím doplnil Jan Natov. Poté přišla chvíle pro Marka Beneše, který střílel přesně k tyčce. V závěrečné pětiminutovce ještě přidal branku Řehoř s Kolískem a třináct vteřin před závěrečnou sirénou potvrdil vedení Tatranu Jakub Gruber - střelec první střešovické branky.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři