Další lekce pro ženy

sobota 3.12.2016 | VG

Ani napotřetí nedokázaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava uspět proti Chodovu. Po předchozích prohrách v extralize i poháru podlehly pražskému celku i ve 13. kole nejvyšší domácí soutěže, tentokrát 4:8.

Další lekce pro ženy

 

13.kolo, 3.12.2016, 20:00
FBC Ostrava
4:8(2:3,0:3,2:2)
Chodov
FBC Ostrava: Tomšová (Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Skácelová, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Kopková, Šuranyiová – Šablaturová, Šrotová, Nikol Škopková – Pastušková, Lichnová, Nela Škopková – Kapcová.
Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Žižková, Vrbová – Suchá, Klímová, Urbánková – Plášková, Řepková, J. Vávrová – T. Pilíková, Jůzová, Beránková – Syslová, Tůmová.
Branky a nahrávky: 14.Skácelová (Pastušková), 17.Pastušková (Skácelová), 57.Skácelová (Kapcová), 60.Skácelová (Škopková) - 6.Urbánková (Řepková), 12.Jůzová, 17.Tůmová, 22.Klímová (Vrbová), 22.Beránková (Jůzová), 39.Vávrová (Urbánková), 49.Řepková, 56.Jůzová (Pitterlingová). Rozhodčí: Prouza, Rogowski. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 79.

Komentář k zápasu

"Zatím máme jen na hubě. Ale v zápasech s týmy z extraligové TOP 4 nejsme natolik kvalitní, abychom měli šanci vyhrát," hodnotil výkon svého družstva ostravský trenér Jakub Robenek. Domácí hráčky dovolily soupeřkám v úvodních dvou třetinách soupeřkám šestkrát skórovat, přičemž samy vstřelily pouze dvě branky. A v závěrečné dvacetiminutovce si už Chodov pohodlný náskok pohlídal - sice dvakrát inkasoval, ale další dvěma brankami zatížil konto domácích. "Samotné výsledky nevypadají tak špatně, ale reálně jsme v zápasech s týmy ze špičky horšími týmy," přiznal Robenek. "Díra mezi námi a 6. místem je obrovská a vypadá to, že hodně podobná je i mezi 4. a 5. místem. Čeká nás spousta práce, abychom změnili hráčkám myšlení a přestali jsme hrát holčičí florbal," zdůraznil Robenek

Fotogalerie

                                         

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři