Generálka byla vítězná

čtvrtek 24.8.2017 | VG

Výhrou 6:5 nad Vítkovicemi ukončili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sérii přípravných zápasů před startem nového ročníku Tipsport Superligy.

Generálka byla vítězná

 

PRI05, 24.8.2017, 19:00
FBC Ostrava
6:5(SH ČPP Aréna Ostrava)
Vítkovice

Komentář k zápasu

"Náš výkon byl výborný. Dá se říct, že jsme hráli tak, jak jsme si představovali, co se týče nasazení a hlavně obrany," uvedl kouč FBC Ostrava Martin Smeták. "Obrana nám šlapala, jak měla. Nějaké chyby tam sice ještě byly, ale ty doladíme. Kluci hráli obranu natěsno u hráčů soupeře, naším cílem je nedat jim prostor a z toho vycházet do protiútoků," poznamenal trenér. "V generálce před začátkem ligy jsme se utkali s výborným soupeřem, který nás pořádně prověřil."
Trenér Martin Smeták rovněž ocenil to, že se jeho svěřencům povedla hra v početní výhodě. "Konečně se nám podařily přesilovky, byl tam ten správný pohyb a nechyběla střelba," zdůraznil kouč FBC Ostrava.
Do nového ročníku nejvyšší domácí soutěže vstoupí muži v pátek 1. září, kdy od 18 hodin nastoupí doma proti nováčkovi z České Lípy. "Sestava pro první soutěžní zápas by měla být totožná jakou v generálce. Všichni věříme, že do superligy vykročíme tou správnou nohou," podotkl Martin Smeták.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři