Je to výsměch, mrzí trenéra

sobota 22.10.2016 | VG

Důležitý duel 7. kola superligy florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vůbec nezvládli. Doma prohráli se Spartou Praha vysokým rozdílem 4:11 a v tabulce se propadli až na desátou příčku.

Je to výsměch, mrzí trenéra

 

7.kolo, 22.10.2016, 17:00
FBC Ostrava
4:11(2:6,1:2,1:3)
Sparta
FBC Ostrava: Laja – Plíhal, Kuczera, Lipový, Šimíček, Chlebda – Malajka, Chvastek, Trulík – Klimscha, Jiří Šebesta, Hrabal – Eichner, Sládek, Zbořil – Smeták
Sparta: Kotouček – Ježek, Kadoch, Marvánek, Mart. Rebro, Zeman – Ujhelyi, Vrána, Zouzal – Hartman, Bína, Košir – Svatoš, Jaroš, Kareš – Krejča, Časar, Kalaš – Pruner
Branky a nahrávky: . 6. Jiří Šebesta (Klimscha), 12. Zbořil (Eichner), 38. Hrabal (Eichner), 59. Hrabal (Jiří Šebesta) – 1. Svatoš (Vrána), 5. Časar (Bína), 9. Košir (Marvánek), 16. Bína (Pruner), 18. Bína (Pruner), 19. Krejča (Kareš), 23. Bína (Časar), 30. Zouzal (Hartman), 49. Košir (Vrána), 57. Svatoš (Košir), 59. Kadoch (Marvánek). Rozhodčí: Sákora, Tkáč. Vyloučení: . 0:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 153.

Komentář k zápasu

"Čím to je? Vím, ale asi to nechám pro sebe. Vůbec se  mi to nelíbí," konstatoval kouč ostravského mužstva Martin Smeták.
Kritika z úst trenéra ale přišla: "V těch podmínkách, co tu kluci mají, je jejich výkon výsměchem klubu. Mají se tu jak prasata v žitě a vůbec si to neuvědomují. Dělají si, co chtějí. Já jsem z toho úplně hotový. Chtělo by to asi nějaké razantní tresty," uvedl Martin Smeták. "Skončí zápas, my takhle prohrajeme, a kluci se smějí, objímají se s přítelkyněmi. Ten přístup já nechápu," podotkl trenér.
O osudu utkání rozhodla už první třetina, kterou domácí prohráli 2:6. "Ani gólman nám nezachytal. Klobučník je zraněný a Laja vyhořel. Takhle jsem ho neviděl chytat dva roky. Pak už šel výkon týmu dolů. První třetina nám utekla, a potm už bylo pozdě," litoval Martin Smeták.

Fotogalerie

                                                                                                                                                                                                                                                 

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři