Jeden gól na Brno nestačil

úterý 28.2.2017 | VG

Šedesát minut dokázali hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hrát s brněnskými Bulldogs vyrovnanou partii. Jedna chyba v prodloužení dohrávky 21. kola Tipsport Superligy ale znamenala porážku 1:2 a fakt, že FBC Ostrava bude muset o účast v play off zabojovat v nedělním posledním kole na hřišti Kladna.

Jeden gól na Brno nestačil

 

21.kolo, 28.2.2017, 20:15
FBC Ostrava
1:2p(1:0, 0:1, 0:0 0:1)
Brno
FBC Ostrava: Laja - Kuczera, Lipový, J.Šebesta, Eichner, Zbořil – Kubíček, Heczko, Chvastek – Malajka, Trulík, Hromádka – Klimscha, Hrabal, Šimíček – Sládek, Macháček, Smeták – Řezník.
Brno: Kuhn – Kadlec, Surkoš, Nonn, Tichý, Jalový, Kladivo, Bauer, Žižka – Alkki, Kazatel, Coufal – Juhaňák, Hrubý, Koutný – Mendrek, Sládeček, Křiva – Ondráček.
Branky a nahrávky: 20.Kuczera (Eichner) - 23.Ondráček (Hrubý), 63.Mendrek (Sládeček). Rozhodčí: K.Sojka, T.Sojka. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 170.

Komentář k zápasu

"Chtěli jsme dnes definitivně pojistit postup, bohužel po hrubé chybě v prodloužení jsme inkasovali," litoval kouč ostravského celku Martin Smeták. "Zápas byl těžký, více spíš taktický než pěkný," hodnotil trenér.
V útoku se FBC Ostrava příliš neprosadil. Domácí florbalisté vyslali za celý zápas na branku soupeře pouze dvanáct střel. "Hráli jsme trpělivě, hlavně jsme nechtěli inkasovat," přiznal opatrnou taktiku jediný střelec FBC v utkání Šimon Kuczera. "Doufali jsme, že se nám podaří uspět v nájezdech. Bohužel už na ně nedošlo," litoval Kuczera, který ocenil výkon spoluhráče na gólmanském postu. "Štěpán Laja nás dneska ohromně podržel. Nebýt jeho, mohli jsme dostat mnohem více gólů."
Klíčový moment přišel přesně v polovině prodloužení. Tři hostující hráči zatlačili na zdlouhavě rozehrávající obránce a přinutili je k chybě, po které Jakub Mendrek rozhodl ve prospěch Bulldogs. "Nedá se nic dělat, musíme vyhrát na Kladně. Máme to svých rukou," doplnil Smeták.

Fotogalerie

                                   

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři