Královské Vinohrady poraženy

neděle 24.9.2017 | VG

Na kontě vstřelených branek čtrnáct, na kontě inkasovaných nula. Povedený zápas mají za sebou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve 3. kole extraligy zvítězily v Praze jednoznačně 14:0 na hřišti Královských Vinohrad.

Královské Vinohrady poraženy

 

3.kolo, 24.9.2017, 16:00
SKV
0:14(0:4, 0:3, 0:7)
FBC Ostrava
SKV: Kuchyňková (41.Vyrobíková) – F. Kutnarová – Nechvátalová, Žižková, Bursová – Bartošová, A. Kutnarová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Dunstová – Vavřinová, Tvrzníková, Budská.
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Šromotová, Režnarová – Káčová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 3.Káčová (P.Hudáková), 3.Šuranyiová (Škopková), 17.Škopková (Vrlíková), 20.Pastušková (Kapcová), 31.Kapcová, 33,Vrlíková (Režnarová), 39.Kajfoszová (Pastušková), 41.Kapcová (Rybičková), 47.Vrlíková (Režnarová), 50.Škopková (Vrlíková), 50.P.Hudáková (Jurečková), 51.Šromotová, 56.Káčová (Jurečková), 60.Jurečková (K.Hudáková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt;. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36.

Komentář k zápasu

"Holky podaly podstatně zlepšený výkon oproti minulým utkáním, i když rezervy jsou pořád velké. Pro nás je zázrakem čisté konto a za to jsme rádi," konstatoval kouč družstva FBC Ostrava Jakub Robenek. Jeho svěřenkyně vstoupily do utkání aktivně, už ve 3. minutě vedly 2:0 a do konce úvodní dvacetiminutovky přidaly další dvě branky. V polovině střetnutí už to bylo 6:0 a po dvou třetinách vedl hostující celek o sedm branek.
Domácí celek nasadil do třetí části druhou brankářku, ale hráčky FBC Ostrava byly nekompromisní. Už po 21 vteřinách musela brankářka Jana Vyrobíková lovit míček ze své sítě. Nakonec inkasovala rovněž sedmkrát jako její předchůdkyně, poslední gól inkasovala vteřinu před koncem zápasu.
"Sice jsme se zlepšili, ale do dalších zápasů máme pořád na čem pracovat," doplnil Jakub Robenek.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři