Muži Tatranu podlehli

úterý 22.11.2016 | VG

Se skloněnou hlavou opouštěli hřiště florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava po dohrávce 4. kola Tipsport Superligy, v níž doma podlehli střešovickému Tatranu 5:7.

Muži Tatranu podlehli

 

4.kolo, 22.11.2016, 16:45
FBC Ostrava
5:7(1:1,1:4,3:2)
Střešovice
FBC Ostrava: Klobučník – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Hrabal, Šimíček, Sládek – Chlebda, Blahut, Smeták – Heczko.
Střešovice: Kafka – Deutsch, Fořt, Svačinka, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Řezník, Komárek, Jak. Kolísko – Slavík, Němeček, Svoboda – Wojnar, Brautferger.
Branky a nahrávky: 13.Eichner (Malajka), 29.Eichner (Hrabal), 42.Malajka, 48.Smeták (Klimscha), 51.Heczko - 9.Svoboda (Deutsch), 28.Slavík (Deutsch), 33.Slavík (Svoboda), 37:06 Jan Wojnar (Slavík), 40.Beneš (Brautferger), 44.Svoboda (Beneš), 44.Brautferger (Komárek). Rozhodčí: . Sýkora, Tkáč. Vyloučení: . 0:2 Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 176.

Komentář k zápasu

"Utkání se nám nepovedlo, byli jsme všude o krok později," litoval ostravský trenér Martin Smeták. "Hráče jsem přitom upozorňoval, že Tatran hraje běhavý florbal a že musíme být s nimi v kontaktu."
Trenérovy pokyny ale hráči plnili jen v úvodní dvacetiminutovce, která skončila smírně 1:1. Ve druhé třetině už domácí hostům nestačili a čtyřikrát inkasovali. "Bohužel jsme na to doplatili a zaslouženě jsme prohráli. Ale klukům děkuju aspoň za bojovnost," poznamenal Smeták. Domácí hráči se pak dostali do svízelné situace, prohrávali 3:7. Dvěma góly ještě zkorigovali konečný výsledek, více jim však zkušený soupeř nedovolil.
"I pro nás to bylo velice těžké utkání," uznal kouč Tatranu Luděk Beneš. "Hrálo se ve slušném tempu. Myslím, že rozhodla naše produktivita a výkon našeho gólmana," vyzdvihl Beneš představení střešovické brankářské legendy Tomáše Kafky.

Fotogalerie

                                     

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři