Muži doma padli Boleslavi a neprobojovali se do play-off

pondělí 2.3.2020 | Týna Zíková

V neděli sehrál mužský kádr v rámci posledního, 26. kola Superligy, utkání o vše proti Technology Mladá Boleslav. Po nevydařené první třetině už ostravští hráči nedokázali dohnat gólové manko a podlehli tak vítězi základní části poměrem 3:7.

Muži doma padli Boleslavi a neprobojovali se do play-off

 

26.kolo, 1.3.2020, 17:00
FBC Ostrava
3:7((1:5, 0:0, 2:2))
Ml. Boleslav
FBC Ostrava: Laja (Kolajta) – Lipový, Jiří Šebesta, J. Bauer, Flašar – Sovják, Malajka, Juhaňák – Kotilainen, Klimscha, Stejskal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Posselt, Dohnal – Binder, Zapletal.
Ml. Boleslav: L. Bauer (Musil) – Tichý, Suchánek, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš – Curney, Tomašík, Natov.
Branky a nahrávky: 20. Sládek (Šindler), 43. Malajka (Klimscha), 49. Sládek (Daniš) – 1. Curney (Natov), 9. Suchánek (Curney), 13. Bína (Gruber), 14. Tichý (Tomáš Chroust), 18. Komárek (Tadeáš Chroust), 44. Suchánek (Šebek), 52. Tokoš (Zakonov). Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 264. Střely na branku: 22:17.

Komentář k zápasu

"V první třetině velká kvalita hráčů Boleslavi na míčku a naše ztráty ve středním pásmu rozhodly zápas. Zbývající třetiny z naší strany velmi dobré, ale bohužel jsme dnes nebyli produktivní. Děkuji hráčům za přístup k utkání a uvidíme, jak to vše dopadne. Díky soupeři, rozhodčím a divákům," okomentoval toto utkání trenér Tomáš Svačinka.

Nejlepším hráčem utkání se za domácí tým stal Michal Sládek, který si připsal dvě branky.

Muži se díky této prohře neprobojovali do bojů play-off a končí tak sezónu s devětadvaceti body na desáté příčce tabulky, která jim zajišťuje udržení Superligy i pro příští sezónu. 

 
Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Livesport Superligy

Partneři Extraligy žen

Mediální partneři

Partneři