Muži na Thurgau nestačili

pátek 11.8.2017 | VG

Poslední zápas v základní skupině turnaje Czech Open florbalistům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vůbec nevyšel. Se švýcarským celkem Floorball Thurgau prohráli 4:11.

Muži na Thurgau nestačili

 

CO03, 11.8.2017, 09:40
FBC Ostrava
4:11(SH Vinohrady Praha)
Thurgau
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Křiva, Kuczera, Lipový, Martiniak, Miške, Šebesta, Zbořil, Daniš, Eichner, Hrabal, Chvastek, Klimscha, Kubíček, Mendrek, Moravčík, Sládek, Trulík
Thurgau: Y. Altwegg – Gröbli, Rajeckis, Ausderau, Bischofberger, Conrad, Degins, Forsmark, Huber, Strandljung, L. Altwegg (C), Beerli, Lienert, Pfister, Rubi, Schadegg, Wattinger
Branky a nahrávky: 6. Trulík (Daniš), 8. Eichner (TS), 23. Daniš (Trulík), 33. Mendrek – 1. Wattinger (Beerli), 5. Rajeckis (Wattinger), 14. Altwegg (Gröbli), 19. Altwegg (Gröbli), 27. Sládek (vla.), 28. Rajeckis (Lienert), 30. Rajeckis (Altwegg), 34. Pfister (Strandljung), 35. Lienert (Rubi), 36. Altwegg (Rajeckis), 37. Rubi (Lienert)

Komentář k zápasu

"Nepovedený zápas. Měli jsme špatný přístup k hráčům, bylo to takové bez energie, bez šťávy, žádná střelba," hodnotil střetnutí kouč FBC Ostrava Martin Smeták. Únavě z předchozího turnajového dne však nepovedený výsledek nepřičítal. "Bylo to o něčem jiném. Kluci jako by si mysleli, že už mají místo jisté, v kapse. Nebojovali, bylo to takové odevzdané. Jeden nebo dva snesou přísnější měřítko, ostatní nezahráli nic," nebral si servítky kouč. 
V základní skupině tak i přes úvodní výhru nad Chodovem skončili muži čtvrtí a o udržení v soutěži budou hrát se švýcarským klubem Floorball Köniz.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři