Muži stačili lídrovi jedunu třetinu

sobota 28.1.2017 | VG

Nelichotivým výsledkem skončilo pro florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 18. kolo Tipsport Superligy. Doma podlehli lídru soutěže z Mladé Boleslavi 0:8.

Muži stačili lídrovi jedunu třetinu

 

18.kolo, 28.1.2017, 17:00
FBC Ostrava
0:8(0:1, 0:4, 0:3)
Ml. Boleslav
FBC Ostrava: Laja – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Klečka, Zbořil – Chvastek, Heczko, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Hrabal, Šimíček, Übelauer – Sládek, Kezua, Macháček.
Ml. Boleslav: Bauer – Novák, Gwuźdź, Křenek, Kološ, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Bína, Novotný, Ta. Chroust – To. Chroust, Bouška, Gruber – Curney, Krajcigr, Natov – Fojta.
Branky a nahrávky: 12.Křenek (Curney), 29.Křenek (Curney), 30.Fojta (Gruber), 38.Krajcigr (Curney), 40.Krzyžanek (Natov), 45.Krajcigr (Chroust), 58.Krajcigr (Natov), 60.Natov (Jelínek). Rozhodčí: Svrček, Waliczko. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 172.

Komentář k zápasu

"V první třetině jsme byli pro Boleslav rovnocenným soupeřem, i když jsme byli pořád pod tlakem," hodnotil ostravský kouč Martin Smeták. "Nějaké šance jsme si vytvořili, a kdybychom je proměnili, možná by ten zápas dopadl jinak, přinejmenším bychom ho alespoň zkorigovali."
Jenže v úvodní dvacetiminutovce, v níž jednou inkasovali, nedokázali domácí hráči brankáře soupeře ani jednou překonat. A podobně se jim vedlo i v dalších fázích utkání, navíc se na jejich hole vkradla nervozita. "Od druhé třetiny, poté, co jsme dostali druhý a třetí gól, byly všechny naše další útoky vedené se strachem," všiml si Smeták.
Hosté si tak v Ostravě dokráčeli pro bezproblémové vítězství. "Pro nás je to čtvrtá porážka za sebou, kluci se dostávají psychicky dolů. Musíme se zvednout, protože jsou před námi čtyři velmi důležité zápasy, ve kterých se rozhodne o tom, jestli budeme v play-off, nebo ne," burcoval ostravský kouč a dodal: "Je před námi čtrnáctidenní pauza, takže bychom se z toho měli probrat."

Fotogalerie

                             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři