Muži uspěli v Brně, zdolali Bulldogs

neděle 1.10.2017 | VG

Důležité tři body si přivezli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 6. kole Tipsport Superligy vyhráli v Brně nad domácími Bulldogs 4:3.

Muži uspěli v Brně, zdolali Bulldogs

 

6.kolo, 1.10.2017, 17:00
Brno
3:4(1:0, 1:3, 1:1)
FBC Ostrava
Brno: Kuhn – Galuszka, Bauer, Kladivo, Sládeček, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Černoch, Koláčný – Ondráček, Jurševskis, Novotný – Konečný, Kadavý, Pešák
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Zbořil – Chvastek, Trulík, Klimscha – Hrabal, Eichner, Šimíček – Sládek, Moravčík, Mendrek – Křiva.
Branky a nahrávky: 3.Kladivo (TS), 23.Sládeček, 47.Juhaňák (Černoch) - 25.Sládek (Moravčík), 35.Eichner (TS), 36.Mendrek (Sládek), 51.Zbořil (Trulík). Rozhodčí: Svrček, Waliczko. Vyloučení: 2:1. navíc Bauer (BRNOú 10.min. + Sládeček (BRNO) 5.min. Využití: 0:1. V oslabení: 0_0. Diváci: 269.

Komentář k zápasu

"Přijeli jsme si pro body, které si také odvážíme. Získali jsme je poctivou obranou a trpělivostí," konstatoval kouč FBC Ostrava Martin Smeták. "Bylo to hodně vyrovnané utkání se spoustou nepřesností a výborně zachytali brankáři." zhodnotil duel i brněnský trenér Jan Kadlec.
FBC Ostrava sice v Brně prohrávalo 0:2, ale tým se nevzdal. Na začátku druhé třetiny snížil Michal Sládek, poté z trestného střílení vyrovnal Dominik Eichner a vzápětí využil přesilovku exbrněnský Jakub Mendrek. Ve třetí části se sice domácím ještě povedlo dotáhnout, ale na akci přihrávajícího Petra Trulíka a zakončujícího Adama Zbořila už odpověď nenašli.
"V podobných výkonech musíme pokračovat, abychom dál sbírali body. Věřit si, hrát svoji hru, střílet a poctivě bránit," zopakoval kouč FBC Ostrava

Fotogalerie

                                                                                                         

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři