Muži v Plzni porazili Tatran a stále živí naději na play-off

pondělí 24.2.2020 | Týna Zíková

V neděli 23.2.2020 vyrazil mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci předposledního kola Superligy do Plzně, kde se ve výjezdním utkání střetl s pražským celkem Tatran Střešovice. Ostravské FBC dominovalo od první třetiny a v průběhu utkání si dokonce vytvořilo pětibrankový náskok. V poslední třetině Tatran sice zabral, avšak ostravští hráči si náskok utéct nenechali, Tatran porazili poměrem 9:4 a posunuli se na osmou příčku tabulky, čímž stále živí naději na play-off.

25.kolo, 23.2.2020, 17:00
Střešovice
4:9(0:2, 1:3, 3:4)
Střešovice: Frühbauer (35. Kříž) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Jak. Kolísko – Langer, Havlas, Josef Novák – Meliš, Švéda.
FBC Ostrava: Laja (Kolajta) – Lipový, Jiří Šebesta, Kašík, J. Bauer – Malajka, Juhaňák, Kotilainen – Klimscha, Stejskal, Šindler – Eichner, Daniš, Sládek – Posselt, Dohnal, Binder – Zapletal.
Branky a nahrávky: 36. Meliš (Sládeček), 41. Jak. Kolísko (Langer), 51. Meliš (Tlapák), 58. Langer (Meliš) – 12. Kotilainen (TS), 16. Kotilainen (Juhaňák), 24. Sládek (J. Bauer), 28. Klimscha (Kotilainen), 35. Sládek (Daniš), 51. J. Bauer (Šindler), 53. Kotilainen (Malajka), 54. Šindler (Sládek), 60. Sládek (Šindler). Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 650. Střely na branku: 25:23.