Muži v televizním utkání skolili Otrokovice

úterý 18.2.2020 | Týna Zíková

V pondělí 17.2.2020 odehrál mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci 24. kola Superligy v televizním utkání důležitý souboj proti Panthers Otrokovice. Ostravským hráčům se parádně povedla první třetina a utkání si nenechali utéct. Nad šestým celkem tabulky tak zvítězili poměrem 10:4.

24.kolo, 17.2.2020, 19:30
10:4(5:1, 1:2, 4:1)
Otrokovice
FBC Ostrava: Laja (Kolajta) – Lipový, Klimscha, Kašík, J. Bauer, Flašar – Sovják, Malajka, Juhaňák – Kotilainen, Stejskal, Šindler – Eichner, Daniš, Sládek – Posselt, Dohnal, Binder – Zapletal.
Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Hrabal, Koláčný – Gál, Pešat, Haša – Pšenčík, Vykopal, Petřík.
Branky a nahrávky: 3. J. Bauer (Sládek), 10. Kotilainen (Daniš), 11. Malajka (Klimscha), 12. Šindler (Daniš), 16. Kotilainen (Šindler), 33. Malajka (Šindler), 42. Sládek (TS), 48. Klimscha (Lipový), 49. Klimscha (Kotilainen), 58. Daniš (Sládek) – 19. Gál (Vykopal), 31. Haša (Petřík), 33. Kostka (Pešat), 43. Vykopal (Pešat). Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:1. Diváci: 261. Střely na branku: 20:19.