Muži vstoupili do Czech Open vítězně

čtvrtek 10.8.2017 | VG

Úřadujícího superligového šampiona porazili na úvod mezinárodního turnaje Czech Open florbalisté FBC ČPP bystroň Group Ostrava. Nad Chodovem vyhráli v prvním střetnutí v základní skupině 3:2.

Muži vstoupili do Czech Open vítězně

 

CO01, 10.8.2017, 12:00
Chodov
2:3(SH Podvinný Mlýn Praha)
FBC Ostrava
Chodov: Frühbauer (Šantora) – Běloch, Fiala, Jirásek, Kašovský, Kotlas, Pražan, Sýkora, Koutný, Matějčík, Maxa, Mikeš, Plíhal, Řezáč, Strachota, T. Vávra, M. Vávra
FBC Ostrava: Laja – Hromádka, Křiva, Kuczera, Lipový, Martiniak, Miške, Šebesta, Zbořil, Daniš, Eichner, Hrabal, Chvastek, Klimscha, Kubíček, Mendrek, Moravčík, Sládek, Trulík
Branky a nahrávky: 3. T. Vávra (Běloch), 38. Koutný (Sýkora) – 32. Daniš (Trulík), 32. Kuczera (Šebesta), 33. Miške (Hrabal)

Komentář k zápasu

"Byl to výborný zápas, rychlý," hodnotil duel ostravský kouč Martin Smeták. "Všechny tři lajny hrály to, co měly, přitom každá hraje jiný systém," pochválil trenér své svěřence.
Na úvod turnaje tak hráči FBC Ostrava připravili soupeřům nepříjemné překvapení. "Jestli nás podcenili, to musí říct oni. Ale asi nás tak berou, že to proti nám půjde samo," podotkl Martin Smeták. "Jenže kluci předtím v přípravě dvakrát vyhráli, takže nálada fajn. V zápase se hrábli, makali. A podstatné je to, že je to baví," těšilo kouče. "Navíc jsme přidali i góly, i když střelby je pořád málo," zalitoval kouč.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři