Nedali jsme do toho všechno, mrzí trenéra

pondělí 10.10.2016 | VG

S nepořízenou se vrátili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava z Pardubic. V 5. kole extraligy tam prohráli 4:6, přičemž nechali domácí vybojovat vůbec první body v sezoně.

Nedali jsme do toho všechno, mrzí trenéra

 

5.kolo, 9.10.2016, 17:00
Pardubice
6:3(3:2, 2:1;)
FBC Ostrava
Pardubice: Levinský – Oubrecht, Brychta, Škeřík, Bartoš, Ďopan – Janeček, Zozulák, Junek – Teichman, Dlesk, Gregor – Pakosta, Burian, Chmelař – Němeček, Krigovský, Savický.
FBC Ostrava: Klobučník – Heczko, Kuczera, Lipový, Šimíček, Klečka, Chlebda – Chvastek, Malajka, Trulík – Klimscha, Jiří Šebesta, Hrabal – Eichner, Sládek, Kezua – Zbořil, Smeták
Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Černý, Janoušek. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 395.

Komentář k zápasu

"Rozhodlo i to, že naší někteří hráči do toho nedali všechno, co se týče obětavosti," zmínil v pozápasovém interview ostravský kouč Martin Smeták.
Hosté přitom měli v úvodní dvacetiminutovce spoustu příležitostí, jak zápas zlomit a strhnout na svou stranu. "Utkání jsme si prohráli v první třetině, když jsme neproměnili několik tutových šancí," potvrdil trenér Smeták.
V dalším průběhu zápasu několikrát zaúřadovali zkušení padubičtí hráči a hosté nedokázali reagovat. Pardubický Ivo Teichman vstřelil tři branky a na jednu přihrál, Martin Zozulák tři góly připravil. "Bylo to o zkušenostech a hlavně o individuálních chybách," zalitoval trenér ostravského klubu.

Fotogalerie

                                                                                                                         

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři