Nepovedené, hodnotil Robenek

středa 28.9.2016 | VG

Po dvou výhrách poznaly hráčky FBC ČPP Bystroň Group i hořkost porážky. Ve 3. kole extraligy podlehly Chodovu 5:

Nepovedené, hodnotil Robenek

 

3.kolo, 28.9.2016, 16:00
Chodov
9:5(1:0, 6:4, 2:1)
FBC Ostrava
Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář k zápasu

"Z naší strany to byl hodně nepovedený zápas," hodnotil duel kouč ostravského družstva Jakub Robenek. "Výsledek i průběh zápasu k nám byl ještě milosrdný a snad jsme si jej ani nezasloužili."
Úvodní dvacetiminutovku ostravské hráčky jakž takž zvládly, inkasovaly jen jednou. Hned po 21 vteřinách druhé třetiny měly výhodu trestného střílení, ale Denisa Kotzurová si s ním neporadila. Srovnání stavu na 1:1 přinesla ale už následná početní výhoda, kdy po přihrávce Andrey Pastuškové skórovala Nela Škopková. Jenže jako by to bylo píchnutí do vosího hnízda - za dalších pět minut už to bylo 1:4 a o osudu utkání jako by bylo rozhodnuto. Pokaždé, když hostující družstvo vstřelilo branku a snížilo rozdíl ve skóre, domácí Chodov se přihrnul s rychlou odpovědí. FBC Ostrava se dotáhl na 3:5 a 5:7, ale více už mu domácí hráčky nedovolily.
"Těžko v naší hře hledat jakékoli pozitiva," posteskl si Robenek. "Ale doufám, že nám zápas alespoň pomůže do dalších zápasů. Gratulace patří Chodovu, výhra je víc než zasloužená," doplnil kouč ostravského družstva.

Ohlasy trenérů


 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři