Porazili jsme se sami, řekl Robenek

sobota 11.2.2017 | VG

Neveselé bylo trenérovo hodnocení víkendového zápasu 19. kola extraligy, ve kterém florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava doma prohrály s pražským Herbadentem 5:11.

Porazili jsme se sami, řekl Robenek

 

19.kolo, 11.2.2017, 20:00
FBC Ostrava
5:11(1:3, 2:7, 2:1)
Jižní město
FBC Ostrava: Tomšová (31.Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šrotová – Nikol Škopková, Pastušková, Káčová – Lichnová, Režnarová, Kapcová – Szczurová.
Jižní město: Christiánová – Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková – L. Pilíková, Janegová, Sádková – Procházková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Polívková.
Branky a nahrávky: 13.Vrlíková (Kotzurová), 33.Kapcová (Pastušková), 39.Vavrečková (Káčová), 47.Káčová (Kapcová), 49.Kotzurová (Káčová) - 5.Steinbachová (Pilíková), 17.Pilíková (Čapková), 19.Billá (Machková), 21.Billá, 27.Procházková (Košturiaková), 29.Billá (Pilíková), 30.Surá (Polívková), 31.Procházková, 36.Procházková (Košturiaková), 40.Čapková, 59.Procházková (Čapková). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 1:3 navíc Kotzurová (OST) na 5.min. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 73.

Komentář k zápasu

"Teď jsem se dodíval na sestřih a hodnocení je těžké," přiznal kouč ostravského družstva Jakub Robenek. "Jsem zklamaný, naštvaný," přiznal trenér. "Opticky jsme možná byli i lepší, ale hráli jsme hrozně hloupě. Dostali jsme snad deset gólů z brejku, i nějaké dorážky tam byly. Dostávali jsme strašně jednoduché góly, naopak my jsme se na každý gól strašně nadřeli," konstatoval Robenek. "Vlastně jsme se porazili sami, je to pořád dokola. Samozřejmě hledáme řešení, jak se toho vyvarovat."
Další náročná prověrka přitom čeká hráčky FBC Ostrava už o víkendu. V neděli nastoupí v městském derby proti Vítkovicím.

Fotogalerie

                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři