Povedený úvod nestačil

sobota 25.3.2017 | VG

Skvěle vstoupily florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do úvodního duelu semifinálové série proti Vítkovicím. První střela ve 25. vteřině znamenala první gól, v čase 1:11 už to bylo 2:0 pro FBC Ostrava. Vítkovické družstvo, které vyhrálo základní základní část soutěže, pak ale zabralo, skóre otočilo a nakonec vyhrálo jednoznačně 14:6.

Povedený úvod nestačil

 

SF1, 25.3.2017, 16:00
Vítkovice
14:6(3:2, 5:1, 6:3)
FBC Ostrava
Vítkovice: Kubíčková – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová, Ďuríková – Z.Šponiarová, Pantělejevová, Ferenčíková – M.Šponiarová, Kociánová, Šupáková – Paloncyová, Martináková, Hanzlíková – Ellilä.
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Wolfová, Šuranyiová – Šrotová, Ni.Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Kapcová, Szczurová.
Branky a nahrávky: 10.Halfarová (Klapitová), 12.Halfarová (Ferenčíková), 15.Ďuríková (Martináková), 21.M.Šponiarová (Niemcová), 28.Ďuríková (Pantělejevová), 29.Černá (Pantělejevová), 31.Mandátová (Martináková), 32.Ellilä (M.Šponiarová), 47.Halfarová (Klapitová), 47.Martináková (Černá), 48.Ferenčíková (Klapitová), 52.Ferenčíková (Klapitová), 59.Halfarová (Kubíčková), 60.Šupáková (Theimerová) - 1.Kapcová (Vrlíková), 2.Vrlíková (Pastušková), 29.Režnarová (Káčová), 49.Káčová (Režnarová), 52.Režnarová (Tomšová), 60.Kajfoszová (Vrlíková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 311. Stav série: 1:0:.

Komentář k zápasu

"Slušná ostuda - aspoň já to tak cítím a holky by měly taky," nebral si servítky trenér FBC Ostrava Jakub Robenek. "Doufám, že si holky konečně uvědomily, že to, co stačí na juniorkách, proti slabším týmům nebo na béčka tady nemá nárok."
Vítkovický kouč Jiří Velecký uznal, že start zápasu jeho družstvu nevyšel podle představ. "Naštěstí nás soupeř probudil poměrně brzo, a pak už to probíhalo přesně tak, jak jsme čekali," podotkl Velecký.
Tým FBC Ostrava teď musí na prvotní semifinálový nezdar zapomenout. "Je to play-off a výsledky jednotlivých zápasů nejsou podstatné. Jsme schopni s Vítkovicemi hrát, ale ten dětský florbal musíme nechat doma v ložnicích," zdůraznil Jakub Robenek. "Koukáme dopředu, budeme lepší." Vítkovice se ovšem nebudou chtít nechat zaskočit jako v sobotu. "V neděli čekáme něco trošku jiného, ale věřím, že na to budeme připraveni a vyvarujeme se některých nepřesností z prvního zápasu," doplnil trenér Vítkovic.
Semifinálové derby pokračuje ve Sportovním centru Dubina v neděli od 15 hodin.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři