Přestřelka dopadla pro ženy dobře

neděle 9.10.2016 | VG

Divoký zápas odehrály florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Praze proti Královským Vinohradům. Tři body vezou domů po přestřelce, v níž zvítězily 10:9.

Přestřelka dopadla pro ženy dobře

 

5.kolo, 9.10.2016, 16:00
Vinohrady
9:10(4:3, 2:6, 3:1)
FBC Ostrava
Vinohrady: Vyrobíková (A. Kutnarová) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Lingová, Vejvodová – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartůňková, Bartošová – Zelníčková, Šádková, Jarešová – Vavřinová, Dobisíková
FBC Ostrava: Holubová (29.Tomšová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Pišteková, Kopková – Šuranyiová, Šablaturová, Šrotová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Nela Škopková, Káčová, Kapcová.
Branky a nahrávky: 7. Čermáková (Jarešová), 7. Vavřinová, 13. Tvrzníková (Jarešová), 18. Šádková (Zelníčková), 29. Trunečková (Sladkovská), 29. Tvrzníková (Honzová), 46. Šádková (Bursová), 52. Tvrzníková (Jarešová), 56. Bartošová (Trunečková) – 3. Vrlíková, 10. Nela Škopková (Vrlíková), 12. Káčová (Pastušková), 23. Pastušková (Kajfoszová), 26. Kotzurová (Káčová), 29. Kapcová (Pastušková), 33. Kajfoszová (Pastušková), 34. Kopková (Šablaturová), 37. Kotzurová (Nela Škopková), 55. Káčová (Vrlíková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: .

Komentář k zápasu

"Byl to zápas na úrovni juniorské soutěže, který si užili maximálně diváci. Hurá domů a pořádně potrénovat, protože náš dnešní výkon spadá do kategorie odstrašujících," hodnotil duel kouč ostravského družstva Jakub Robenek.
Už při zpáteční cestě kouč s hráčkami rozebíral, co všechno bylo v zápase špatně. "A taky jsme probírali, jak s tím naložit. Pro nás byly dobré jen tři body, ale jinak to bylo o nervy. Pro trenéry fakt super zápas," podotkl v nadsázce Robenek. "A že to bylo na infarkt? Ne, byl to náš nejlepší zápas v sezoně, přežil jsem to," pousmál se.
Pozitivem byla snad jen ofenzívní hra ostravského družstva. "Dávali jsme sice pěkné góly, ale nějak jsme zapomněli bránit. V tomhle směru to musíme probrat, aby si holky uvědomily, na co se musí soustředit," dodal Jakub Robenek.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři