Příprava mužů: proti Brnu 4:3

neděle 25.8.2013 | VG

Ostrava - I v druhém přípravném zápase dokázali muži odejít ze hřiště vítězně. Dokázali porazit extraligové Brno 4:3

Příprava mužů: proti Brnu 4:3

 

přát., 24.8.2013, 18:30
FBC Ostrava
4:3(1:1, 2:1, 1:1)
Brno
FBC Ostrava: Turek (31. Šrámek) – Plíhal, Švajný, Skácel, Šešulka, Bajgar, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Mertha, Svačinka, Kimscha, Gál, Mayer, Trulík, Matula, Hudec, Rajnec, Kalous, Kašpar, Lipový
Brno: Jurčík (Kejík) – Smíšek, Kadlec, Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Zítko, Koutný, Komenda, Grábl, Mendrek, Sládeček, Bauer, Veselý, Jakůbek
Branky a nahrávky:15. Skácel (Komačka), 24. Gál (Šešulka), 29. Švajný (Skácel), 58. Šešulka – 13. Coufal, 30. Kadlec (Bauer), 56. Coufal (Jakůbek). Rozhodčí:Kotala, Hála. Vyloučení:1:2.Využití: . V oslabení:Bez využití.

Komentář k zápasu

Muži FBC ČPP Software Ostrava zvládli i druhý přípravný zápas – v něm porazili extraligového soka Bulldogs Brno 4:3. „Tentokrát soupeř prokázal větší kvalitu,“ uznal ostravský asistent trenéra Jan Holovka. „Co se týče herního nasazení, bylo to fajn. Jen se ukázalo, že potřebujeme zapracovat na rozehrávce, na přechodu do útoku. A rezervy máme i bránění,“ připustil Holovka. „Ovšem je to dané tím, že zkoušíme nový herní styl, proto nám zatím chybí souhra. Nácvik rozehrávky je třeba pilovat, stejně tak některé další věci,“ doplnil asistent kouče.
Oba sobotní duely trenérům rovněž napověděly, jak vést zužovací řez kádrem. „Ještě hrajeme s v Havířově, po tomto zápase s trenérem Ondřejem Vašíčkem rozhodneme,“ dodal Holovka.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři