V poháru těsná prohra

čtvrtek 20.10.2016 | VG

Osmifinálovou skupinu Poháru České pojišťovny odstartovali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava domácím duelem s brněnskými Bulldogs. A přestože v zápase domácí vedli 2:1 a 4:3, nakonec soupeři těsně podlehli 5:6.

V poháru těsná prohra

 

OF1, 20.10.2016, 18:00
FBC Ostrava
5:6(2:1,0:2,3:3)
Brno
FBC Ostrava: Klobučník - Kubíček, Chvastek, Kuczera, Trulík, Lipový, Klimscha, Šebesta, Hrabal, Eichner, Šimíček, Sládek, Chlebda, Smeták, Zbořil
Brno: Bartek - Tichý, Kadlec, Juhaňák, Hrubý, Koutný, Alkki, Černoch, Surkoš, Voltner, Sládeček, Bauer, Hronek, Kladivo, Křiva, Kazatel, Žižka, Nonn
Branky a nahrávky: 13.Trulík (Šebesta), 20.Eichner (Šebesta), 41.Sládek (Šebesta), 47.Kuczera (Sládek), 57.Kuczera (Klimscha) - 3.Koutný, 29.Hrubý (Koutný), 34.Alkki (Voltner), 48.Juhaňák, 50.Hrubý (Bauer), 53.Kadlec Koutný). Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0 . Diváci: 89.

Komentář k zápasu

"Bylo to takové pohodové utkání bez velkého nasazení z obou stran. Zkusili jsme jiné složení pětek," řekl trenér domácího celku Martin Smeták. "Lenoch se nejvíc nadře a toho jsme se my dnes přes 40 minut drželi. Teprve potom, co nám soupeř dal jasně najevo, že i on pomýšlí na vítězství, jsme se jakžtakž probrali. Díky tomu jsme dokázali nakonec uhájit těsné vítězství," komentoval duel brněnský kouč Jan Kadlec a dodal: "Příště určitě nebude stačit hrát jen deset minut čistého času."
I přes prohru se mladíci, které domácí kouč nasadil do utkání, neukázali ve špatném světle. "Hra nebyla špatná, ale také ne bez chyb," podotkl Martin Smeták. V osmifinálové skupině poháru narazí jeho svěřenci ještě na Otrokovice a Opavu.

Fotogalerie

                                                                                                                                                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři