Výhra nad Olomoucí kouče nenadchla

sobota 7.10.2017 | VG

Padesát šest střel, z toho dvanáct úspěšných, ukázaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava při extraligovém utkání v Olomouci. V 6. kole soutěže porazily domácí FBC Olomouc 12:5.

Výhra nad Olomoucí kouče nenadchla

 

6.kolo, 7.10.2017, 18:00
Olomouc
5:12(1:1, 0:5, 4:6,)
FBC Ostrava
Olomouc: Franková – Podroužková, Peterková, Pejzlová, Mandátová (C), Mikulová – Lichnová, Pavlíková, Pařízková – Oháňková, Horáčková, Rozenbergová – Šablaturová, Reimerová, Cholinská – Tomanová, Zacpalová.
FBC Ostrava: Dupčáková - Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Pastušková, Nela Škopková – Káčová, Šromotová, Režnarová – Kapcová (C), P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 4.Cholinská (Zacpalová), 43.Cholinská (Lichnová), 45.Oháňková (Reimerová), 49.Reimerová (Pařízková), 60.Horáčková (Mandátová) - 14.Jurečková (Zuzaníková), 25.Jurečková (Vavrečková), 28.Škopková (Režnarová), 32.Pastušková (P.Hudáková), 37.Kapcová (Pastušková), 38.Kotzurová (Škopková), 41.Pastušková (P.Hudáková), 42.Kapcová (Pastušková), 51.Vrlíková (Jurečková), 55.Kapcová (P.Hudáková), 56.P.Hudáková (Kapcová), 60.Vrlíková (Škopková).Rozhodčí: Prouza, Rogowski. Vyloučení: . 5:2 navíc Lichnová (OLO) na 5.min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 81.

Komentář k zápasu

Jakub Robenek, trenér ostravského družstva, měl ovšem ke spokojenosti hodně daleko. "Bolí z toho oči, bolí z toho hlava. Spousta blbostí, málo kvality. Víc trápení než radosti. Špatné individuální výkony. Představení některých reprezentantek je naprosto ostudné a neadekvátní," nebral si Robenek servítky.
Jeho svěřenkyně vstoupily do zápasu vlažně, skóre po první třetině bylo vyrovnané 1:1. "Své extraligové tempo předvedla Ostrava až od druhé třetiny. Díky tomu jsme se v úvodní třetině dostali mnohem více do hry než ve zbytku utkání," poukázal olomoucký kouč Petr Dadej.
To, že hostující družstvo ve druhé dvacetiminutovce zabralo, se projevilo na skóre - po čtyřiceti minutách hry totiž FBC Ostrava vedlo 6:1. Jenže ve třetí části už se hra přelévala, branky padaly na obou stranách. "Po pasážích, kdy hru ovládal soupeř, jsme se dokázali vracet do hry, ale na body to stačit nemohlo," uznal kouč olomouckého družstva.
"Jsou hráčky a momenty, které zaslouží pochvalu, ale bohužel převažují negativa. Soupeři to odjezdil velmi slušně a posílám pochvalu našim hráčkám v dresu Olomouce," vzkázal trenér FBC Ostrava Jakub Robenek.
Čtyřbodovým zápisem do statistik se na výhře FBC podílela trojice hráček - Nela Kapcová vsítila tři branky a na jednu přihrála, Andrea Pastušková skórovala dvakrát a dvakrát na gól přihrála a Paulína Hudáková tři branky připravila a jednu sama vstřelila.

Fotogalerie

                                                                                                                                                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři