Z Jičína se třemi body

sobota 26.11.2016 | VG

Na deset bodů vzrostl náskok družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na FBK Jičín po 12. kole extraligy. Ostravské florbalistky totiž zvítězily na východě Čech 8:3.

Z Jičína se třemi body

 

12.kolo, 26.11.2016, 14:30
FBK Jičín
3:8(0:4,2:2,1:2)
FBC Ostrava
FBK Jičín: A. Kociánová (Samková) – Růžičková, Chlumská, Florianová, Strejcovská, Kořínková, Mikolášková – Kůželová, Kloutvorová, Drbohlavová – Exnarová, Satýnková, Domonkosová – Kosová.
FBC Ostrava: Holubová (Tomšová) – Jurečková, Kajfoszová, Kahánková, Skácelová, Vavrečková, Kotzurová – Pastušková, Šuranyiová, Lichnová – Vrlíková, Nela Škopková, Nikol Škopková – Kapcová
Branky a nahrávky: 26.Drbohlavová (Kosová), 37.Drbohlavová (Domonkosová), 60.Florianová (Kůželová) - 2.Kotzurová (Pastušková), 9.Kajfoszová (Kapcová), 10.Jurečková, 17.Kapcová (Skácelová), 32.Kotzurová (Kapcová), 33-Kapcová (Skácelová), 46.Pastušková (Kapcová), 52-Kapcová (Kajfoszová). Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 82.

Komentář k zápasu

"Byl to zápas na jednu bránu. Aktivní obrana byla hodně efektivní," hodnotil výkon svých svěřenek trenér ostravského družstva Jakub Robenek. "Jen mě mrzí, že ze zápasu nedokážeme vytěžit více, což se pak negativně projevuje v pro nás těžkých zápasech s týmy z elitní čtyřky," připomněl kouč, že v náročných soubojích z týmy extraligové špičky se jeho celku zatím příliš nevede.
Ostravské florbalistky v Jičíně položily základ úspěchu již v úvodní dvacetiminutovce, kterou suverénně ovládly poměrem 4:0. V následujících dvou třetinách vždy ještě přidaly po dvou brankách a kontrolovaly vývoj utkání

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři