Zázrak se nekonal. Ženy končí

neděle 2.4.2017 | VG

Tentokrát to nevyšlo. Florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava pokus o zvrat semifinálové série, jaký se jim podařil ve čtvrtfinále, napodruhé nevyšel. Čtvrtý duel semifinále doma prohrály 5:12 a celou sérii ztratily poměrem 0:4. Sezona jim tak končí.

Zázrak se nekonal. Ženy končí

 

SF4, 2.4.2017, 16:00
FBC Ostrava
5:12(2:4, 1:3, 2:5)
Vítkovice
FBC Ostrava: Tomšová (Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šrotová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Káčová, Režnarová, Kapcová – Szczurová.
Vítkovice: Kubíčková – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová, Ďuríková – M.Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, K.Kociánová – Šupáková, Paloncyová, Ellilä – Martináková.
Branky a nahrávky: 12.Režnarová (Skácelová), 20.Káčová (Vavrečková), 36.Pastušková (Šuranyiová), 52.Káčová (Jurečková), 54.Skácelová (Káčová) - 6.M.Šponiarová (Paloncyová), 10.Ellilä (Niemcová), 13.Martináková (Mandátová), 16.Halfarová (Ferenčíková), 29.Klapitová (Ferenčíková), 30.Ferenčíková (Halfarová), 35.Šupáková (Ellilä), 41.Kiecková (Pantělejevová), 42.Halfarová (Klapitová), 47.Klapitová (Niemcová), 47.Černá (Kiecková), 55.Martináková (Černá). Rozhodčí: Sýkora, Tkác. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. Oslabení: 0_0. Diváci: 120. Konečný stav série: 0:4.

Komentář k zápasu

"Narozdíl od sobotního zápasu se nám nepodařilo naskočit do semifinálového tempa a všude nám chyběl krok a ve hře dopředu zase rychlejší myšlenka a podpora," uznal kouč FBC Ostrava Jakub Robenek. Jeho svěřenkyně zaostávaly v každé třetině. První dvě dvacetiminutovky prohrály dvoubrankovým rozdílem, tu třetí o tři branky. "Vítkovice nám ukázaly, na čem v létě nejvíce pracovat," konstatoval Robenek. Vítkovice tak v sérii osvědčily roli favorita, vždyť v základní části prohrály jediný z 22 zápasů.
Ve čtvrtém semifinálovém střetnutí šly Vítkovice brzy do vedení, na 2:4 se domácím florbalistkám podařilo snížit až v závěru první části. Ve druhé už hosté vedli 7:2, ve třetí pak 11:3.
Družstvo FBC Ostrava však ani přes semifinálovou porážku neskládá zbraně. "Čas tohoto týmu teprve přijde a už to nebude ani dlouho trvat," věří trenér Jakub Robenek.

Fotogalerie

                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři