Ženská složka nestačila na SKV

neděle 21.2.2016 | Michal Chadim

Nedělním zápasem jednadvacátého kola Ženské extraligy si BONUSIA definitivně zajistila místo pro play-off. Dopomohly ji k tomu sobotní výsledky ostatních soupeřů.

Ženská složka nestačila na SKV

 

21.kolo, 21.2.2016, 14:00
Ostrava
6:7(2:2, 3:4, 1:1)
Vinohrady
Ostrava: Holubová – Kahánková, Wolfová, Kotzurová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Škopková, Lichnová, Paloncyová, Káčová, Holubová, Režnarová, Pišteková, Kajfoszová
Vinohrady: Kutnarová (Vyrobíková) – Panková, Macurová, Sladkovská, Tvrzníková, Reichová, Honzová, Čermáková, Strejcovská, Trunečková, Lingová, Vejvodová, Nováková, Jiříčková, Černovská, Batíková, Vavřinová, Dobisiková
branky: 8. Veronika Káčová, 18. Markéta Režnarová, 25. Veronika Káčová, 37. Eva Pišteková, 40. Veronika Káčová, 56. Veronika Káčová - 8. Aneta Tvrzníková, 16. Anežka Dobisiková, 24. Zuzana Macurová, 26. Tereza Trunečková, 37. Tereza Trunečková, 38. Aneta Tvrzníková, 47. Zuzana Macurová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Tereza Holubová 14 - Anna Kutnarová 21; po třetinách: 2:2, 3:4, 1:1

Komentář k zápasu

SKV před tímto utkání neprohrálo už dvě utkání a do Ostravy přijelo s cílem neprohrát ani potřetí. S tímto cílem do utkání vstoupilo a taky jako první se dostalo do vedení a to zásluhou Anet Tvrzníkové. Vedení hostujících hráček netrvalo příliš dlouho, neboť ve stejné minutě se podařilo vyrovnat Veronice Káčové. Vše podstatné se pak v první třetině odehrálo až v jejím závěru, kdy nejprve Dobisiková vrátila Vinohradům vedení a posléze Markéta Režnarová opět vyrovnala. První třetina tak skončila nerozhodným stavem 2:2.

Druhá třetina byla gólově úrodná, neboť v ní bylo k vidění sedm gólů. Celá třetina se nesla v podobném duchu jako třetina předcházející. SKV se v něm dostalo do vedení a Ostrava dotahovala. Klíčový byl pak závěr, ve kterém hostující hráčky utekly na rozdíl dvou gólů, který Ostrava stáhla už pouze na jednobrankový rozdíl. Vinohrady tak vyhrály druhou třetinu 4:3 a do šaten odcházely ze stavu 6:5 ze svého pohledu.

V poslední třetině vidělo jednaosmdesát diváků pouze dvě branky, které zaznamenaly dvě nejzkušenější hráčky obou týmů. Nejprve se prosadila hostující Zuzana Macurová a na straně domácích Veronika Káčová. Vinohrady tak uhájily náskok z prostřední části a navýšily svou sérii bez porážek na tři zápasy. 

Ostrava sice prohrála ale díky sobotním výsledkům uhájila šesté místo, o které už přijít nemůže.  Na tomto místě tak zůstane i po základní části a na nejsledovanějším letním turnaji Czech Open pravděpodobně tak bude nasazena do nejsledovanější kategorie ELITE. Tohle ale bude muset ještě potvrdit vedení turnaje.


Fotogalerie

                                                                                                                                                                                       

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři