Ženy dostaly v Praze desítku

neděle 30.10.2016 | VG

Pražský Herbadent byl nad síly hráček FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 8. kole extraligy podlehly v Praze lídru soutěže 3:10.

Ženy dostaly v Praze desítku

 

8.kolo, 30.10.2016, 15:00
Jižní město
10:3(3:0, 3:1, 4:2)
FBC Ostrava
Jižní město: Červová – Billá, Skořepová, Kleinová – Morová, L. Pilíková, Pisárová – Sádková, Procházková, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Zabavská, Polívková.
FBC Ostrava: Červová – Billá, Skořepová, Kleinová – Morová, L. Pilíková, Pisárová – Sádková, Procházková, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Zabavská, Polívková.
Branky a nahrávky: 4.Pisárová (Kleinová), 6.Sádková (Košturiaková), 18.Zabavská (Billá), 26.Procházková (Pilíková), 36.Pilíková (Billá), 36.Košturiaková (Polívková), 52.Billá (Surá), 54.Zabavská (Košturiaková), 56.Košturiaková (Pilíková), 60.Billá (Kubišová) - 34.Skácelová, 47.Skácelová (Kotzurová), 57.Kajfoszová (Skácelová). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 52.

Komentář k zápasu

"Po většinu utkání jsme působili pouze jako kompars a podle toho výsledek vypadá," mrzelo kouče ostravského družstva Jakub Robenek. "Máme na mnohem víc a mrzí mě, že jsme to nedokázali předvést."
Ostravské florbalistky se v úvodní části dostaly pouze k šesti střeleckým pokusům, ve druhé dvacetiminutovce to nebylo o moc lepší. I proto bylo skóre po dvou třetinách 6:1 pro domácí. "Naše příprava a koncentrace byla stoprocentní," netajila trenérka Herbadentu Karolína Šatalíková. "Věděly jsme, že nás čeká těžký zápas. Jsme tedy rádi, že se nám podařilo vyhrát takovým rozdílem, protože soupeřky byly důrazné," doplnila Šatalíková.
V ostravském dresu na sebe upozornila Romana Skácelová, která vstřelila dvě branky a na třetím gólu svého celku se podílela asistencí.

Fotogalerie

                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři