Ženy jsou v semifinále poháru

úterý 7.11.2017 | VG

V jednoznačnou záležitost se proměnilo čtvrtfinále Poháru České pojištovny, ve kterém družstvo žen vyzvalo extraligové soupeřky z Tatranu Střešovice. Po ligové výhře 9:5 v Praze ostravský tým předvedl i v poháru povedený výkon a po vítězství 8:1 zaslouženě postupuje do semifinále pohárové soutěže.

Ženy jsou v semifinále poháru

 

ČF, 7.11.2017, 20:15
Střešovice
1:8(0:3, 0:2, 1:3)
FBC Ostrava
Střešovice: Humlová - Reková, Vachušková, Kubelková, Chobotská, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Morová, Viplerová, Marko, Brandová, Matěvosova, Chaloupková, Faťunová, Vlachová, Faltusová, Brotánková
FBC Ostrava: Dupčáková - Vrlíková, Rybičková, Kotzurová, Štrbáková, Šuranyiová, Skácelová, Zuzaníková, Káčová, Šromotová, Režnarová, Grossová, Kajfoszová, P.Hudáková.
Branky a nahrávky: 43.Morová - 1.Rybičková (Kotzurová), 1.Káčová (Režnarová), 20.Kajfoszová (P.Hudáková), 24.Vrlíková (Rybičková), 36.Šromotová (Vrlíková), 41.Vrlíková (Kotzurová), 43.Kajfoszová, 53.Režnarová. Rozhodčí: Jelínek, Libecajt. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 30.

Komentář k zápasu

"Byl to daleko jednodušší zápas, než jsme po ligovém utkání čekali, ale asi nám pomohl výborný vstup do zápasu," uvedl kouč ostravského družstva Jakub Robenek, který tak připomněl fakt, že jeho svěřenkyně už po 41 vteřinách hry vedly po brankách Veroniky Rybičkové a veroniky Káčové 2:0. Hostující celek zasadil domácímu Tatranu ještě jeden bolestivý úder v první třetině, když pouhou vteřinu před odchodem do kabin vstřelila Pavla Kajfoszová třetí gól FBC Ostrava.
"Tatran se prakticky nedostal do hry," konstatoval Robenek a zároveň pochválil brankářku Janu Dupčákovou: "Zachytala nám vyborně."
Ostravský tým přitom do Prahy přijel v okleštěné podobě. Ambice mu však nescházely. "Přijeli jsme vyhrát a to se nám i s torzem sestavy povedlo. Holky zaslouží pochvalu," prohlásil jindy přísný trenér FBC Ostrava.

Fotogalerie

         

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři