Ženy na Vítkovice nestačily

sobota 19.11.2016 | VG

Nepodaly špatný výkon, ale na body tentokrát nedosáhly. Ani proti čtvrtému týmu z extraligové elity florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nebodovaly. V 11. kole soutěže podlehly doma v městském derby Vítkovicím 6:9.

Ženy na Vítkovice nestačily

 

11.kolo, 19.11.2016, 20:00
FBC Ostrava
6:9(2:2,3:4,1:3)
Vítkovice
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Kopková, Šuranyiová – Šablaturová, Šrotová, Nikol Škopková – Pastušková, Lichnová, Nela Škopková – Kapcová
Vítkovice: Kubíčková (56. Velčovská) – Hložánková, Halfarová, Klapitová, Niemcová, Mandátová, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Ferenčíková – Z. Šponiarová, Enenkelová, K. Kociánová – Ratajová, Šupáková, Husková – Paloncyová, Martináková
Branky a nahrávky: 6.Vavrečková, 20.Škopková (Vavrečková), 26.Kapcová (Kotzurová), 36.Skácelová (Kapcová), 38.Šrotová (Kapcová), 53.Vrlíková (Škopková) - 16.Pantělejevová (Ferenčíková), 19.Ferenčíková (Pantělejevová), 29.M.Šponiarová, 31.Paloncyová (M.Šponiarová), 37.Pantělejevová (Ferenčíková), 40.Niemcová (Halfarová), 43.Z.Šponiarová (Enenkelová), 48.Ferenčíková, 52.Paloncyová (Martináková). Rozhodčí: Saňka, Trávníček. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 135.

Komentář k zápasu

"Ostuda to není, ale pro mě je to pořád málo. My jsme dnes paradoxně nezvládli hru dopředu a sami sebe jsme dostáli pod tlak," litoval kouč družstva FBC Ostrava Jakub Robenek. "Limity máme daleko výš, než jsme dnes předvedli, a věřím, že to v druhé polovině sezony ukážeme a do play-off budeme černým koněm," poznamenal Robenek.
Domácí florbalistky držely s favoritkami z Vítkovic vyrovnané skóre až do konce druhé dvacetiminutovky. Po první třetině byl stav vyrovnaný 2:2, po druhé části družstvo FBC Ostrava prohrávalo o branku 5:6. Poté však soupeřky třemi brankami odskočily a domácím se podařilo už jen korigovat stav na konečných 6:9.
"Už se těšíme na naše zraněné opory, se kterými budeme zase ještě o třídu lepší," doplnil Robenek.

Fotogalerie

                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři