Ženy nadělily Jičínu desítku

neděle 17.9.2017 | VG

Deset branek nasázely florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve druhém kole extraligy, když v Jičíně zvítězily 10:4. Přesto měl kouč ostravského družstva Jakub Robenek ke spokojenosti hodně daleko.

Ženy nadělily Jičínu desítku

 

2.kolo, 17.9.2017, 17:00
FBK Jičín
4:10(1:2, 2:3, 1:5)
FBC Ostrava
FBK Jičín: A.Kociánová – Růžičková, Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová, N. Mrázková – Kůželová, Svobodová, Kloutvorová – Žůrková, Landgrafová, Satýnková – Kosová, Mikolášková.
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Režnarová – K. Hudáková, P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 18.Kloutvorová (Bachmaierová), 24.Žůrková (Růžičková), 40.Bachmaierová (Kloutvorová), 60.Kloutvorová (Satýnková) - 12.K.Hudáková (P.Hudáková), 19.Vrlíková (Pastušková), 25.K.Hudáková (Kotzurová), 29.Káčová (Vavrečková), 33.Káčová, 43.Pastušková (P.Hudáková), 46.Jurečková (P.Hudáková), 47.Pastušková (Rybičková), 58.K.Hudáková (Kotzurová), 59.K.Hudáková (Káčová).Rozhodčí: Měsíček, Trnka. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 104.

Komentář k zápasu

"Máme štěstí, že na nás los nebyl přísnější, protože jsme klidně mohli být bez bodu," zmínil Robenek, že v prvním kole jeho svěřenkyně hrály s Panthers Praha a nyní v Jičíně, tedy s celky, které prozatím mají do extraligové špičky přece jen poměrně daleko.
V Jičíně šel hostující celek do vedení, ale domácí hráčky se v první třetině držely. Ani ve druhé části nebyl gólový rozdíl příliš patrný, florbalistky FBC Ostrava vedly po čtyřiceti minutách hry 5:3. Až třetí dvacetiminutovka přinesla zvýšenou gólovou produkci ostravských florbalistek. Ty přidaly dalších pět branek. "Ale oproti pátku, kdy jsme hráli s Panthers, přišlo jen minimální zlepšení a do ideálu to má daleko. Hra nemá požadovanou tvář a rozhodně máme na čem pracovat," zdůraznil kouč Robenek.
Roli správných posil ve 2. kole potvrdily sestry Kristína a Paulína Hudákovy. Paulína si připsala čtyři kanadské body za gól a tři asistence, Kristína se blýskla hattrickem. Tři body na dvě branky a asistenci získaly i Andrea Pastušková a Veronika Káčová

Fotogalerie

                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři