Ženy otočily sérii a jsou v semifinále!

neděle 19.3.2017 | VG

Ve čtvrtfinále prohrávaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava s FbŠ Bohemians už 0:3 na zápasy, ale jsou to ony, které postoupily do boje o Superfinále! Rozhodující sedmý duel série totiž v Praze vyhrály 9:6 a celé čtvrtfinále ovládly poměrem 4:3 na zápasy!

Ženy otočily sérii a jsou v semifinále!

 

CF7, 19.3.2017, 17:00
Bohemians
6:9(3:2, 2:2, 1:5)
FBC Ostrava
Bohemians: Kreisingerová – Šindelářová, Rybičková, Havlíková, Nová, Nguyenová – Hyršlová, Kašparová, Preisslerová – Slavíková, Poláková, Šmídová – Reischlová, Jarešová, Bočanová
FBC Ostrava: Tomšová – Kotzurová, Kajfoszová, Vavrečková, Kahánková, Skácelová, Jurečková – Kapcová, Vrlíková, Pastušková – Šuranyiová, Šrotová, Nikol Škopková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Szczurová.
Branky a nahrávky: 2.Rybičková (Havlíková), 9.Poláková (Nová), 18.Bočanová (Slavíková), 24.Preisslerová (Nová), 29.Poláková (Bočanová), 49.Poláková (Slavíková) - 9.Kapcová (Vrlíková), 11.Kapcová (Vavrečková), 24.Káčová (Kajfoszová), 30.Kotzurová (Káčová), 45.Káčová (Šuranyiová), 53.Pastušková (Kotzurová), 54.Skácelová (Režnarová), 55.Pastušková (Vrlíková), 60.Vrlíková. Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 120. Konečný stav série: 3:4.

Komentář k zápasu

"Když obrat, tak se vším všudy!" radoval se ostravský trenér Jakub Robenek. "Dneska jsme sice lepší nebyli, ale hnala nás touha zahrát si poprvé semifinále."
Sedmý duel začaly lépe hráčky Bohemians, už ve 2. minutě šly do vedení. Jenže hosté brzy vyrovnali a stejně odpověděly hráčky FBC Ostrava i na druhý zásah Bohemians. Úvodní část sice skončila vedením domácího družstva 3:2, hostující hráčky však nadále bojovaly o naději na semifinále.
Druhá dvacetiminutovka nabídla čtyři branky, po dvou na obou stranách. Tým FBC Ostrava sice chvíli prohrával o dvě branky 3:5, ale Denisa Kotzurová rychle vstřelila kontaktní gól. V závěru třetiny ještě hosté promarnili nájezd ve dvou na nikoho. Litovat ale hráčky FBC Ostrava nemusely. Třetí třetinu jednoznačně urvaly pro sebe, domácímu celku nasázely pět branek, tu poslední do opuštěné klece při hře domácích v šesti. "Holky jsou neskutečné, jsme na ně moc hrdí. Děkujeme fanouškům, vedení, řidiči, že nás tak krásně vozí, prostě všem. Nekončíme," povídal kouč FBC Ostrava Jakub Robenek a dodal: "Dneska se slaví, ale od zítra zase do práce. Děkujeme Bohemce za krásnou sérii."

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři