Ženy porazily střešovický Tatran 5:2!

neděle 1.2.2015 | Petr Blakala


Ženy porazily střešovický Tatran 5:2!

 

19.kolo, 1.2.2015, 14:00
Ostrava
5:2(2:1, 1:0, 2:1)
Střešovice
Ostrava: Holubová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Bořucká, Sielecká, Vicianová, Škopková, Voláková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Szczurová, Némethová
Střešovice: Blahutová – Vachušková, Köhlerová, Reindlová, Nemravová, Válková, Zabavská, Beranová, Matěvosova, Chaloupková, Čermáková, Brotánková, Kramperová
Branky a nahrávky: 2. Šuranyiová (Režnarová), 10. Režnarová (Káčová), 30. Káčová (Režnarová), 46. Káčová, 51. Káčová (Režnarová) – 14. Vachušková (Zabavská), 57. Válková (Beranová). Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 28:16.

Komentář k zápasu

Bleskový nástup do první třetiny zaznamenaly hráčky ostravského týmu, za který se jako první prosadila Zuzana Šuranyiová po přihrávce Režnarové. Během prvních dvaceti minut dokázaly hráčky Bonusie vsítit ještě jednu branku, když Káčová našla neobsazenou Markétu Režnarovou. Ta si našla správný střelecký úhel a rozvlnila síť střešovické svatyně. O pár minut později se podařilo hostujícím hráčkám snížit na rozdíl jediné branky, jelikož se z ostrého úhlu trefila Karolína Vachušková. To neměnilo nic na tom, že do kabin odcházely spokojenější florbalistky Ostravy.

Ve druhé části hry se gólově prosadila pouze Ostrava. Přesně v polovině utkání se totiž opakovala spolupráce z předchozí brankové situace, akorát se prohodily aktérky. Režnarová nahrávala a poté Veronika Káčová vymíchala brankářku Tatranu.

Třetí dějství nabídlo, stejně jako první třetina, tři góly. Nejprve vstřelila svou druhou branku v utkání Veronika Káčová, která na začátku 51. minuty zkompletovala hattrick. Do konce posledních dvaceti minut se podařilo Střešovicím pouze snížit na rozdíl tří branek, když se po zemi prosadila Anna Válková.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Ostravy: "60 minut poctivý výkon a zasloužená výhra. Děkujeme soupeři za utkání."

Komentář trenéra Střešovic: "Nedařilo se nám plnit předzápasové pokyny - především trefování branky. Bez toho to zkrátka nejde. Děkujeme soupeři."

Fotogalerie

                                                                                                                                                                                                             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři