Ženy prohrály i třetí zápas

sobota 11.3.2017 | VG

Tři rychlé branky určily vývoj třetího čtvrtfinále mezi FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a FbŠ Bohemians. Ostravské florbalistky v něm doma prohrály 6:10 a v sérii hrané na čtyři vítězství jsou krok od vyřazení.

Ženy prohrály i třetí zápas

 

CF3, 11.3.2017, 17:00
FBC Ostrava
6:10(2:3, 1:3, 3:4)
Bohemians
FBC Ostrava: Tomšová - Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Wolfová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Szczurová, Kapcová.
Bohemians: Omelková - Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová – Hyršlová, Preisslerová, Kašparová – Slavíková, Poláková, A. Šmídová – Jarešová, Bočanová, Reischlová
Branky a nahrávky: 11.Režnarová (Ni.Škopková), 16.Szczurová (Šrotová), 38.Szczurová (Kapcová), 44.Režnarová (Káčová), 49.Kapcová (Kajfoszová), 57.Kajfoszová (Skácelová) - 5.Hyršlová (Slavíková), 6.Slavíková, 10.Preisslerová, 29.Poláková (Bočanová), 33.Rybičková (Nová), 37.Havlíková (Šindelářová), 52.Poláková (Hyršlová), 54.Rybičková (Hyršlová), 58.Slavíková, 59.Rybičková (Omelková). Rozhodčí: Sladký, Vybíhal. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 95. Stav série: 0:3.

Komentář k zápasu

"Hrozně se nadřeme na každý gól a na druhou stranu laciné branky dostáváme," litoval ostravský kouč Jakub Robenek.
Domácí družstvo muselo v podstatě od začátku dotahovat. Už v 10. minutě totiž prohrávalo 0:3. Ostravské florbalistky se ale nevzdaly a do konce úvodní dvacetiminutovky se přiblížily na rozdíl jediné branky. "Nejlepší florbal dokážeme hrát, až když prohráváme o tři góly," konstatoval Robenek.
Na začátku druhé části dostal domácí celek šanci vyrovnat při početní výhodě, jenže přesilovku neproměnil. Udeřily tak soupeřky, a to znovu třikrát. Hráčky FBC Ostrava to znovu nakoplo a opět dokázaly skóre snížit na jedinou trefu.
Poté však přišla dvě vyloučení, která hostující družstvo dokázalo potrestat. Napoprvé tedy až pět vteřin po uplynutí trestu, napodruhé hosté využili početní výhodu v limitu.
Úspěšně sehranou přesilovku v závěru předvedlo i domácí družstvo, dostalo se tak na dostřel. Vzápětí, tedy tři minuty před koncem za stavu 6:8, odvolali domácí trenéři gólmanku a zkusili hru v šesti. Tento tah však nevyšel, hosté navýšili skóre gólem do prázdné branky.
"Byl to vyrovnaný play off zápas, který rozhodly pravděpodobně naše zkušenosti," uvedl hostující kouč Pavel Krbec. "Nevzdáváme se, chceme sérii otočit, i když víme, že nás čeká hrozně těžká práce," vzkázal trenér FBC Ostrava Jakub Robenek.
O naději budou ostravské florbalistky bojovat v neděli od 15 hodin.

Fotogalerie

                             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři